Автор Гілка: Ми далеко не єдині  (Прочитано 25694 раз)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #90 : 2005-08-21 01:13:51 »
Навіть якщо це глюк дистрибутиву, то швидше за все строго 10.2 - і на 10.1 і на 10.0 у мене ядра збиралися. Версії, щоправда, не пригадую.
Читайте документацію - вона кермує.

Praporshic

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #91 : 2005-08-21 02:38:39 »
Не зібралося. Лайка йде на один й той самий модуль
fs/built-in.o(.text+0x56e6d): In function `fatx_get_block':
: undefined reference to `__umoddi3'
Хоча біля нього стоїть DANGER та у дефалтній конфігурації його немає.
« Змінено: 2005-08-21 02:41:14 від Praporshic »

taras(Guest)

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #92 : 2005-08-21 10:32:51 »
Треба буде спробувати на своїй залізяці, може це глюк в дистрі.
З чим такий глюк маже бути повязаний? В мене на іншому компі ядро зібралося, а от на цьому проблемному не зібралося ядро також в дебіані. Хіба що можна допустити проблеми з залізом, тоді це від дистибутиву не залежить. Дома (де ті ж проблеми) почав збирати LFS, так не схотіло скомпілювати gcc-core. Також тупик.

Praporshic

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #93 : 2005-08-21 13:28:35 »
Ще не розібрався, але після відключення того FATX все зібралося... Взагалі, якби воно одразу все йшло то дистрів було б на 2 порядки більше

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #94 : 2005-08-21 17:13:51 »
FATX - це підтримка Xbox FAT файлової  системи.  Незамінна річ :)
Дивно чому вона  у вас не компілюється. Не те що вона вам потрібна, але, можливо, FATX вимагає включення додаткових девайсів.  

Praporshic

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #95 : 2005-08-21 18:21:55 »
Вона зкомпілювалась, а помилка вилізла на стадії збарання образу ядра.

babajka(Guest)

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #96 : 2005-08-21 22:40:24 »
2) як скомпілювати в Мендрейку/Мандріві ядро (перейти на Дебіан & Co не пропонувати, оскільки Мендріва має гуй, через який все зрозуміло без зайвих знань)
Компiляцiя ядра Лiнукс; i даремно Ви Деба i Слаку не любете...

taras(Guest)

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #97 : 2005-08-22 14:40:56 »
2) як скомпілювати в Мендрейку/Мандріві ядро (перейти на Дебіан & Co не пропонувати, оскільки Мендріва має гуй, через який все зрозуміло без зайвих знань)
Компiляцiя ядра Лiнукс; i даремно Ви Деба i Слаку не любете...
Дякую за посилання. Новим тут є порада змінити параметри памяті при помилках segmentation fault. Проблема в тому, що в мене інтельна мама (чіпсет 875), не можу нічого змінити, все автоматом виставлено. Щодо Дебвана, я не проти його полюбити, але в ньому на жаль ядро також не компілюється.

Відсутній ignite

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #98 : 2005-08-22 20:25:10 »
Може замість флейму та офтопу подивитесь на річ, яка реально може щось змінити ;)
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1124731141

taras(Guest)

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #99 : 2005-08-23 07:43:54 »
Де ж тут флейм і офтоп? Стоїть нова машина, віндуза бігає на ній без проблем. Хочу, щоб на ній бігав лінакс, але маю проблеми з ним. Намагаються люди допогти, бо це питання честі. ДЕ ТУТ ФЛЕЙМ І ОФТОП?

Відсутній ignite

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #100 : 2005-08-23 09:14:19 »
Де ж тут флейм і офтоп? Стоїть нова машина, віндуза бігає на ній без проблем. Хочу, щоб на ній бігав лінакс, але маю проблеми з ним. Намагаються люди допогти, бо це питання честі. ДЕ ТУТ ФЛЕЙМ І ОФТОП?

Топік, здається "Ми далеко не єдині"? :)
Та я ж і не проти допомоги, це я просто до іншого обговорення так запросив :)

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #101 : 2005-08-25 03:38:13 »
Топік, здається "Ми далеко не єдині"? :)

Проблема не в тому, що гірше, а що краще. І проблема не в тому, що встановлюють оффтоп замість Лінукса. Проблема полягає в тому, що в нашій державі створено умови (на законодавчому рівні), що будь яке ПЗ без папірця є нелегальним. Розповсюдження ПО без наклейкі карається, що встіпає в супереч з умовами росповсюдження ПЗ з GPL. Що впровадження закритих форматів є порушенням конституції про вільне володіння інформацією та її доступністью. Чи ми єдині з такими монопольними законами?
« Змінено: 2005-08-26 14:45:17 від Praporshic »
Linux. The future is open.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #102 : 2005-08-25 10:32:25 »
Проблема полягає в тому, що в нашій державі створено умови (на законодавчому рівні), що будь яке ПЗ без папірця є нелегітивним. Розповсюдження ПО без наклейкі карається,
Не хочу здатись прискіпливим старим бурчуном, але все ж можна прямі посилання на вказані вами законодавчі акти? Бажано на офіційному сайті Верховної Ради. А то була вже тут у нас одна розмова про закони, котрих ніхто на бачив і про котрі ніхто не чув.
Читайте документацію - вона кермує.

taras(Guest)

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #103 : 2005-08-26 10:02:22 »
Проблема не в тому, що гірше, а що краще. І проблема не в тому, що встановлюють оффтоп замість Лінукса. Проблема полягає в тому, що в нашій державі створено умови (на законодавчому рівні), що будь яке ПЗ без папірця є нелегітивним. Розповсюдження ПО без наклейкі карається, що встіпає в супереч з умовами росповсюдження ПЗ з GPL. Що впровадження закритих форматів є порушенням конституції про вільне володіння інформацією та її доступністью. Чи ми єдині з такими монопольними законами?
Справді, це твердження схоже на голослівне. Як на мене, проблема в тому, що на робочому в офтопіку компі неможливо повноцінно експлуатувати лінакс. Це ще би пів біди, але не вдається отримати допомоги.

Praporshic

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #104 : 2005-08-26 15:00:50 »
Чому не можливо? Тому що Вам не вдається перезібрати ядро?
Питання: як часто ви перезбираєте ядро у мастдайці?  ;)
Чому мені вдається працювати без жодних проблем у лінуксі "з коробки" за виключенням де-яких підлаштувань, які я роблю ще з часів роботи на старезних компах для підвищення швидкості? Перезбирання ядра, до речі, до них не входить. Допомогу вдається отримати досить непогану, проблема лише в тому, що я поганенько заню англійську і не можу повністью зрозуміти мани з налаштувань того, чим звичайний користувач не користується.
Якщо для Вас повноцінно працювати - друкувати тексти/таблиці, малювати растрові картинки та працювати в Мережі, то немає жодних проблем. Якщо Вам потрібні САПР чи оптичне розпізнання тексту - тут вже згоден, AutoCAD 2004 Invetnor Series (ліцензійний) в мене не запустився жодним чином. Хоча колись запрацював 2000 LT. FineReader чудово працює за допомогою вайна. Для бухгалтерії вже витяг буду тестувати графічну оболонку для iceB.  Чому в мене користувачі які хоч щось занють про комп'ютери задоволені лінуксом, інші, не задоволені лише тому, що вони взагалі не вміють працювати з комп'ютером  а лінукс за них нічого не робить. Ви б бачили задоволення користувача коли він помітив що опенофіс доповнює слова, а не лише каже "нажмите ввод для дополнения". Трохи піднавчив - і все добре.
Отже, не треба так безапеляційно казати не спробувавши вирішити проблему власними силами. Так надійніше, це вже я на своєму досвіді переконався.