Автор Гілка: Спортивні інтереси місцевої спільноти  (Прочитано 14628 раз)

Відсутній Микола Федчик

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Catch your train!
Для тих, хто бачить світ не лише крізь монітор

Цікавить, хто з місцевої спільноти має спортивні уподобання і які саме?

Доречі, сам нещодавно захопився скайдайвінгом (стрибки з парашутом).
Якщо кого зацікавить таке зайняття - звертайтеся  8)

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Вже давно хочу стрибнути з парашютом. А які розцінки на цю розвагу? Та що потрібно для цього?
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

Відсутній Микола Федчик

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Catch your train!
Вже давно хочу стрибнути з парашютом. А які розцінки на цю розвагу? Та що потрібно для цього?

Сезон 2005 року тільки но розпочнеться через тиждень.
В Україні діє декілька авіаційних спортивних клубів (АСК), які у середовищі парашутистів звуться "дропзони" (від англ. dropzone).
Досі точні розцінки невідомі, але приблизно перший самостійний стрибок обійдеться 100-130 гривень.
Далі - дешевше, але то вже для спортсменів, які є членами клубу. (взагалі у скайдайвінгу чим далі - тим цікавіше, але то вже інша тема).

Особливого здоров'я для виконання першого стрибка не потрібно, навідь наявність окулярів не є проблемою (хоча зручніше мабуть було б використати контактні лінзи).

Біля Києва діють дропзони:
1. Чайка (Центральний АСК України)
2. Бородянка (смт Бородянка, Асоціація "Параскуф")
3. Прогрес (с. Прогрес Чернигівської обл.)
Розцінки для первачків найбільші на Чайці та найменші на Прогресі (але туди їхати з годину по Чернигівській трасі)

Що потрібно... насамперед дізнатись як доїхати до обраної вами дропзони.
Прибути первачку тре зрання, бажано на 9-10 ранку.
Далі - йти до маніфесту, там записують бажаючих.
Першоразнику дають анкету, страховий поліс, він сплачує послуги. Швидкий огляд лікаря та розпис у його книзі про добрий стан здоров`я - напередодні не тре вживати алкогольних напоїв та інших наркотичних чи психотропних речовин (однак працювати з Linux напередодні можна ;) ).
Далі розпочинається тригодинний інструктаж, на якому досвідчені інструктори розповідатимуть вам що саме і як тре робити, та як себе поводити у будь-яких випадках.
Ну звісно - практичне відпрацювання відокремлення парашутиста від літака, поведінка у повітрі та дії під час призімлення. Все просто, зрозуміло, бо обкатано роками.
Бажано взяти з собою змінний комплект одягу із жорсткої тканини (наприклад, армійська уніформа, або джинсовий костюм, якщо не шкода) та обрати таке взуття, що щільно тримається на стопі (добре зашнуровані кросовки або ботинки із високими берцями).

Далі першоразників снаряжають парашутною системою (це може бути Д-5, Д-6 або Д-1-5У), яка складається із ранця основного парашута, запасного парашута, підвісної системи (ременів, що все це кріплять на парашутисті), та страхуючих приборів (це обов`язково!).
Проводиться передстартовий огляд снарядження іншим інструктором, після чого команду парашутистів розміщують у літаку.
Далі - довгоочікуване небо та безмір нових емоцій та вражень :-*

Ну от так коротенько...
Якщо ще є запитання - будь-ласка. 8)

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Велике дякую за інформацію :). От дочекаюсь літа, та може й стрибну ;)
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

Відсутній Микола Федчик

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Catch your train!
Велике дякую за інформацію :). От дочекаюсь літа, та може й стрибну ;)

Насправді нема чого вагатись та очікувати літа - розпочати можна через пару тижднів. Бо ще матимеш нагоду пожалкувати що втратив час... ;)

Доречі, як я побачив у твому профайлі, ти з Одеси? То там вже мабудь сезон розпочався.
Подивись тут:
http://www.parachute.odessa.ua/
« Змінено: 2005-04-11 11:07:26 від Nick_Fedchik »

Praporshic

  • Гість
Цікаво, а як з цим в Дніпрпетровську зараз. В мене минулого року не зклалося... Але ціни ніби були нижчіми.

Відсутній Микола Федчик

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Catch your train!
Цікаво, а як з цим в Дніпрпетровську зараз. В мене минулого року не зклалося... Але ціни ніби були нижчіми.
http://www.skydiver.com.ua/dropzones/
http://www.avia-soyuz.com.ua/

Щодо Дніпропетровська - як мені відомо по відгуках інших скайдайверів, ДЗ "Майське" є одним із найкращих в Україні. Бажаю там як-небудь пострибати ;)

Ціні встановлюються на кожний сезон окремо, та багато в чому залежать від вартості авіаційного палива (яке, нажаль, лише дорожчає рік від року, як будь-яке інше паливо).

Praporshic

  • Гість
Взагалі, я мав минулого року проходити парашутну підготовку перед призовом, але мене не призвали, і тому не стрибав...

Відсутній Микола Федчик

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Catch your train!
...я мав минулого року проходити парашутну підготовку перед призовом...

Підготовка до першого стрибка зазвичай проводиться протягом 2-3 годин безпосередньо перед стрибком (самостійним, є ще випадки стрибків у тандемі із  інструктором, там простіше). Спортсмени займаються теорією та практикою набагато більше, але то вже інша справа.
Тож якщо все ж таки ще є бажання - не вагайтеся, прийдіть на дропзону, зверниться до будь-якого спортсмена або інструктора із бажанням виконати перший стрибок, вам відразу підкажуть до кого звернутися.
Лише будьте зрання аби встигнути пройти наземну підготовку, майте добрий стан здоров`я та настрій на стрибок, ну і звісно гроши за послуги.

Відсутній VojToshik

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 91
  • Карма: +0/-0
А якісь вікові обмеження є? Мій родич, якому лише 15 хоче теж пригнути.
Isn't it folly that lack of girls' attention makes our life senseless?

Відсутній VojToshik

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 91
  • Карма: +0/-0
Доречі сайт "ПАРА-СКУФа" виввісив оголошення про початок сезону і ціни (70 грн).
Isn't it folly that lack of girls' attention makes our life senseless?

Відсутній Микола Федчик

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Catch your train!
А якісь вікові обмеження є? Мій родич, якому лише 15 хоче теж пригнути.

Неповнолітні особи можуть бути допущені лише за дозволом батьків, хоча б один з яких повинен бути присутнім на дропзоні особисто.

Відсутній Микола Федчик

  • Новачок
  • *
  • дописів: 28
  • Карма: +0/-0
  • Catch your train!
Доречі сайт "ПАРА-СКУФа" виввісив оголошення про початок сезону і ціни (70 грн).

Це вартість стрибка для спортсменів, які вже є навченими парашутистами.
Новачки (першоразники) оплачують стрибки за окремим прейскурантом.
Це може бути самостійний стрибок з 800 метрів (130 грн.), або у тандемі з інструктором з 4000 метрів ($120-150 в залежності від ваги стрибаючого).
« Змінено: 2005-04-18 16:34:01 від Nick_Fedchik »

Відсутній Анатолій Сахнік

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 58
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Вже два місяці нічим не займаюся, якщо не враховувати невеличку гімнастику (еспандер для кисті та присідання). Причина проста -- поламав руку, впавши з дельтапланом. У цьому є деякий методичний момент.
Проте сьогодні я не можу знайти собі місця: завтра знімають пов'язку, знову можна буде розпочати все з подвійною наснагою та обережністю...  ::)
З.І.: Страшенно цікаво, скільки доведеться витратити часу і зусиль, щоб відновити попередню форму...
Життя — це диво!

Praporshic

  • Гість
Треба буде підзбирати грошей та рази 2-3 стрибнути...
Тоді вже мені в козацтві не урядника присвоять а що найменше підхорунжого (буду найбільш підготовленим десантником-штурмовиком).
Про стрибки з парашутом згадали, а чи є хтось, хто займається бойовими мистецтвами (кажуть, усі справжні хакери ними займаються), чи я тут такий один?