Опитування

Що потрібно українською?

графічні програми
40 (12.1%)
консольні програми
20 (6.1%)
довідки програм
48 (14.5%)
для початківців
46 (13.9%)
про адміністрування
32 (9.7%)
про програмування
34 (10.3%)
словники/перекладачі
57 (17.3%)
перевірка правопису
49 (14.8%)
нічого
4 (1.2%)

Проголосувало: 40

Автор Гілка: Що потрібно українською?  (Прочитано 7196 раз)

k_ilya

  • Гість
Ну може ви мріяли, про щось дізнатись, та не склалось, чи над чим мучились читаючи англійською, російською, що бажаєте прочитати :)

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #1 : 2004-08-25 17:30:32 »
потрібен гарний англо-український та навпаки словник; тлумачний укр. мови теж не завадив би. в принципі те що є зараз під стардікт наче нічого, але хочеться статей з поясненнями.

Відсутній tricky

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #2 : 2004-08-25 19:11:53 »
Ну може ви мріяли, про щось дізнатись, та не склалось, чи над чим мучились читаючи англійською, російською, що бажаєте прочитати :)

Я наприклад мрію про гарний переклад з англійської найпростышого - application server.
Всюди лізе якийсь мотлох... сервер аплікацій та сервер застосуваннь.... :-(
Бррр...

k_ilya

  • Гість
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #3 : 2004-08-25 21:27:12 »

Я наприклад мрію про гарний переклад з англійської найпростышого - application server.
Всюди лізе якийсь мотлох... сервер аплікацій та сервер застосуваннь.... :-(
Бррр...

Сервер програм?

k_ilya

  • Гість
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #4 : 2004-08-26 12:54:40 »
Схоже "всього голосів" == "всього голосуючих" коли тільки один варіант відповіді.  ;D Скільки проголосувало тут невідомо, але точно не 29!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #5 : 2004-08-26 14:14:17 »
Бо 32. :)

Так направду -- я мучивсь якось із перекладами perl* (1). Путнього тоді вийшло мало, але хоч познайомився з Перлом як слід. І не полишаю надії, що буде якісний переклад цих сторінок (за той час я трохи виріс неначе... Може, знову взятись -- а хтось продовжить? На DLOU так можна і треба...)

k_ilya

  • Гість
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #6 : 2004-08-26 14:29:18 »
Бо 32. :)

Кількість голосів == сумарна кількість галок у всіх голосуваннях

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #7 : 2004-08-26 15:58:38 »
Раніше щось подібне було. Тоді народ хотів OpenOffice.org. Які особливості має це опитування щодо того попереднього?

dusoft

  • Гість
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #8 : 2004-08-27 01:20:04 »
Невже дійсно так потрібна документація для програмістів українською? Якщо й так, то я вважаю, тільки теоретична. Краще перекладати щось просте, для простих користувачів, які не зацікавлені в вивченні англійської.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #9 : 2004-08-27 13:45:12 »
Потрібна, ще й як!.. Мало того, що мозолю мізки з власне вирішенням своєї задачі, так ще маю мозолити їх із прочитанням Reference Manual'у. Наявність української документації не знаю як кому, а мені дозволить зосередитись на головному...

А окрім того, я не збираюсь досліджувати потреби сферичного користувача, котрий виконує прості гармонічні коливання  у вакуумі, щоб битись над тим, "як зробити ще простіше". В мене це й так не вийде. Зате я можу зробити те, що допоможе хоч і меншій кількості людей, але таки _допоможе_. Якщо ви прекрасно знаєте потреби _реальних_ користувачів (а не геть тупих, якими їх малюють -- по-перше, таким документація не потрібна, а ті, кому вона потрібна, за короткий час розумнішають), то ваші зусилля радо вітатимуться на [див. посилання у моєму підписі].

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #10 : 2004-08-31 20:13:55 »
Не патякали б ото, а краще довели до релізу українську версію опенофіса. Проте мабуть раніше 3 версії цього чекати не варто  ???
Слава Україні!

yshurik

  • Гість
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #11 : 2004-09-01 01:45:30 »
А Св. Микола зараз сидить за комп'ютером лаїться та готовить переклади.

k_ilya

  • Гість
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #12 : 2004-09-01 17:15:19 »
Цитата
Не патякали б ото, а краще довели до релізу українську версію опенофіса. Проте мабуть раніше 3 версії цього чекати не варто
А про колоду в оці, не чув?

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #13 : 2004-09-06 17:41:37 »
Щодо словника. Я взяв його в текстовому вигляді на цьому сайті, зконвертував в БД Firebird, написав декілька процедур в базі, залишилося написати клієнтський інтерфейс. Може хто візьметься?
Описання бази на http://www.amillo.net/Andriy/Diction/Diction.html
(розмыстю завтра, бо сервер глючить)
Пишіть на juksoft@ukr.net
Слава Україні!

Відсутній Wad +

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Мене дуже цікавить Лінух
Re: Що потрібно українською?
« Відповідей #14 : 2005-02-17 21:18:50 »
Не патякали б ото, а краще довели до релізу українську версію опенофіса. Проте мабуть раніше 3 версії цього чекати не варто  ???
Так, дійсно, переклад дійсно непомішав би, бо цей пакет стає дійсно відомою річчю. Багато з моїх знайомих, хто сидить під МАСТДАЙом, пересіли на ОпенОфіс, бо функцій в нього дійсно не менше, ніж в М$ Офісі. Та й фірми, що працюють по продажу заліза (а в них найчастіше МАСТАЙ), пересіли на ОпенОфіс. А перевірки орфографії йому надто не вистачає, через це під Вікнами не можу нормально в цьому Офісі сидіти.
« Змінено: 2005-02-19 21:03:16 від Wad_+ »
Я пропогую Linux уже 2 роки в свому університеті, між друзями, та всі бояться перейти на цю ось