Розійшлися: вже електромагнітний імпульс перетворився на потужнє електромагнітне поле
Тільки не кажіть, що екранування не рятує від змінного поля
З ваших слів, якщо пощастить з частотою блискавки (яка й так лупить майже білим спектром) - погорять всі мобілки навколо
То хто тепер з хіміками не друже?
Електоромагнітне поле - ноняття розмазане: парочка яка сама себе підтримує.
Цитата: anonymous від 2008-06-25 14:28:22Розійшлися: вже електромагнітний імпульс перетворився на потужнє електромагнітне поле Якщо пам'ять не зраджує, то десь від 17 кВ і вище
Цитата: cadca від 2008-06-25 17:07:38Цитата: anonymous від 2008-06-25 14:28:22Розійшлися: вже електромагнітний імпульс перетворився на потужнє електромагнітне поле Якщо пам'ять не зраджує, то десь від 17 кВ і вище Грандіозно. Напруженість вимірюють в вольтах. А мужики-то і не знають...
В багатоповерхівках так добіса залізо-бетону, що невеличке екранування сама хата дає.
Кабель вайфи короткий і не виходе за межі квартири:
змінне магнітне поле генерує змінне електрине поле таким чином, що наведений струм буде заважати зміні магнітного поля
заземлений екран, чи замасений, чи до батареї прикручений - один біс він діє завжди.
Та, дідько забирай, навколо електромагнітного імпульсу і природи блискавки можна балакати скільки завгодно.
Тема вільна, допускається помірний флейм.
Цитата: Raven від 2008-06-25 18:37:48Цитата: cadca від 2008-06-25 17:07:38Цитата: anonymous від 2008-06-25 14:28:22Розійшлися: вже електромагнітний імпульс перетворився на потужнє електромагнітне поле Якщо пам'ять не зраджує, то десь від 17 кВ і вище Грандіозно. Напруженість вимірюють в вольтах. А мужики-то і не знають...cadca, перечитав ваші попередні пости. Не ображайтесь, просто ця ваша фраза ну прямо напрошується на якусь гидоту=)
- Простите барин, ради Бога. Виноват-с. Сей момент исправлюсь.
Та, дідько забирай, навколо електромагнітного імпульсу і природи блискавки можна балакати скільки завгодно.1) Кабель вайфи короткий і не виходе за межі квартири: й так в зоні прямої видимості.2) якщо він короткий - нема чого приписувти йому властивості довжелезного металевого шнурка між будинками.
3) змінне магнітне поле генерує змінне електрине поле таким чином, що наведений струм буде заважати зміні магнітного поля (принцип Ле-Шательє ){ комусь впадло вишукувати рівняння Максвела, які забув ще з першого курсу за непотрібністю} тобто, заземлений екран, чи замасений, чи до батареї прикручений - один біс він діє завжди.
Що панове теоретики ще скажуть?
Довжина не має значення(тм). Значення має площа і, відповідно, потік поля.
Питання на засипку: в чому полягає сам підхід екранування? Мені чомусь здається, що ви цього не розумієте. Хінт: тут як раз і варто згадати вищеозначений принцип.
/me збирався теж пофлудити, але зрозумів що зовсім забув українську фізичну термінологію і вирішив не лізти з русизмами.
У знайомих, під час грози, згорів комп'ютер (тобто вийшла з ладу материнка) - спорте, не спорте - то факт. Вайфая в них і близько немає, винен, очевидно, перепад напруги в мережі. А аксеспоінт то не від батерейок живиться, те саме може схопити. Мораль така:Вимикайте електроприлади на час грози!