reloadCMSперше, що спало на думку, якщо не підійде підкину ще кілька, ввечері - бо зараз доступу не маю - і ще для яких цілей - тобто що має бути за сайт?новинний, форум, блог (так корпоративні теж є)
Цитата: djalin від 2009-10-08 09:23:18reloadCMSперше, що спало на думку, якщо не підійде підкину ще кілька, ввечері - бо зараз доступу не маю - і ще для яких цілей - тобто що має бути за сайт?новинний, форум, блог (так корпоративні теж є)схоже що в нього немає WYSIWYG і «дружніх посилань», а також підтримки UTF-8?сайт буде напівстатичним, тобто редагування відбувається відносно рідко, і все що треба - це зручне редагування сторінок редакторами, і «людські посилання», ну і без unicode нікуди звичайно, пізніше, можливо, буде додано новини, блог поки навряд, форум вже є
Plone, кажуть, важко встановити, але для сайту "без наворотів" він цілком зійде, в такому випадку навіть не треба ломитися в налаштування Zope. Наповнювати його матеріалами просто і приємно. Можна, навіть, копіювати текст з ООо (і з MSO теж!) через буфер обміну зі збереженням майже всього форматування.http://piktor.org.ua/
Отримати Plone для Linux / BSD / Unix (30MB)
ще є ворпрес - тут http://habrahabr.ru/blogs/wordpress/63657/
Цитата: djalin від 2009-10-08 20:32:31ще є ворпрес - тут http://habrahabr.ru/blogs/wordpress/63657/За Wordpress нічого не скажу, оскільки мій хостер грозив побити руками і ногами за спробу його встановлення.
до речі про вордпресабо він змінився або хостери стали іншими - більшість блогів, котрі мені зустрічалися, працюють саме на ньому (заради справедливості скажу, що сам обрав інший рушій)
Його хостер — я. У мене свої уявлення про безпеку, тому й грозився руки за WP відбити. До речі, за Joomla також.
3) Наскільки я пам’ятаю, Drupal дещо обмежений у сприйнятті html. Тобто, якщо правити за авторами чи редакторами, можуть виникнути деякі незручності.
1) Joomla! безпосередньо більш придатна для сайту з розділами і статичними матеріалами, тоді як Drupal має чисто блогову організацію і відповідний вигляд. Можна, звісно, організувати панельки, розділи і статику і там (все передбачено), однак виглядатиме воно все одно як блог.