Автор Гілка: Загроза від використання невільного ПЗ  (Прочитано 2528 раз)

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
« Змінено: 2005-04-26 13:01:40 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Олександр Кравчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • Rivne's LUG
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #1 : 2005-04-26 23:57:22 »
Якийсь це Столман хворий. З однієї сторони, нібито є першим реальним фанатиком opensource, на думку деяких пропагує праві цінності... Тоді якого ж дідька він називає Linux, "GNU/Linux", хоча, зі слів Торвальдса у його книжці "Just for fun", він недолюблює його за це?!". І взагалі, він як оті свідки Єгови, ходить, і бурликає усім, що робити правильно, а, що ні. Ліпше б занявся чимось дійсно корисним для ідеї.

І, як на мене, він змахує на якогось єврея, особливо зі своєю ліцензією - GNU.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #2 : 2005-04-27 01:24:32 »
Якийсь це Столман ...

RMS говорить правильні речі, щоб їх зрозуміти треба рости інтелектуально і морально інакше все, інакше буде "Свобода Тягнибока" без образ. Нажаль деякі не ростуть і хоч RMS їх застерігає вперто наступають на граблі, які спеціально інші проставляли. А національність людини тут ні до чого...
Як би не Столман Ви і я знаєш де б і на чому сиділи сьогодні?

Лінус не хоче "політичного тиску", а хоче заяматись улюбленою справою, а Столман, крім своєї улюбленої справи, робить світ таким щоб ми могли спокіно писати і використовувати проги...
« Змінено: 2005-04-27 02:08:44 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #3 : 2005-04-27 02:09:09 »
Охоронець нашої свободи RMS викрив чергового диверсанта...
Початок, немов, у якомусь цікавому детективі, але ... сама стаття, на яку вказує посилання, не має нічого особливо цікавого: просто Столман красномовно висловлює своє вдоволення з того, що Лінус вже надалі не використовуватиме BitKeeper для розробки ядра.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній Олександр Кравчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • Rivne's LUG
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #4 : 2005-04-27 03:44:24 »
інакше все, інакше буде "Свобода Тягнибока" без образ
От власне, мені вже хочеться вас вдарити! А я ж у своєму пості на вас не гнав!!!

А національність людини тут ні до чого...
Ой-ой-ой! І це ще інші мають рости...

робить світ таким щоб ми могли спокіно писати і використовувати проги...
Як би він дійсно цього хотів, то не ходив би бурликаючи, і не писав би ідіотські статті, а робив би щось корисне для справа. Усетаки дорослий дядько..

k_ilya

  • Гість
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #5 : 2005-04-27 08:58:30 »
пан Кравчук - RTFM, зробіть хоч соту частину того, що зробив Столмен, і тоді гавкайте на кого хочте

dusoft

  • Гість
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #6 : 2005-04-27 10:35:29 »
Чому ви переходите на особистості? Хочете щоб з'явився Ярослав і понадавав вам зірочок? А Столман нормальний мужик.
А як розшифровується ВО ("Свобода")?

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #7 : 2005-04-27 10:56:40 »
Як би він дійсно цього хотів, то не ходив би бурликаючи, і не писав би ідіотські статті, а робив би щось корисне для справа. Усетаки дорослий дядько..

Молодий чоловіче (чи дорослий дядьку, чи літній пане - непотрібне викреслити), а ви хоча б знаєте, хто такий Столлман та що він зробив? Ви хоч колись запускали лінукс? Знаєте, що воно таке? Якщо так, то мабуть також знаєте, що є в лінуксі такі речі, як gcc, emacs. Здогадаєтесь, хто написав, чи вам підказати?

Лінукс він називає ГНУ/Лінукс мабуть тому, що ядро, як і інші компоненти ОС поширються по ліцензії ГНУ. Чи може ви вважаєте інакше?

До речі, вам що і сама ліцензія не подобається? Кількасот доларів в руки - і сідюк з пропрієтарним софтом назустріч, тільки тоді й форум доведеться змінити.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #8 : 2005-04-27 10:59:56 »
От не треба гнати на Столмена, він все-таки, можна сказати, засновник руху open source і автор багатьох утиліт з проекту GNU, не кажучи вже про Emacs:)) А щодо GNU/Linux, то я вважаю, що цілком правильно так називати операційну систему,  наповненням якої є утиліти з GNU.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #9 : 2005-04-27 11:26:33 »
Олександре,

Цитата
Тоді якого ж дідька він називає Linux, "GNU/Linux", хоча, зі слів Торвальдса у його книжці "Just for fun", він недолюблює його за це?!".
Тут я сумніваюсь, що ви розумієте, що кажете...

Цитата
І взагалі, він як оті свідки Єгови, ходить, і бурликає усім, що робити правильно, а, що ні (1-JaFd). Ліпше б занявся чимось дійсно корисним для ідеї.

І, як на мене, він змахує на якогось єврея (2-JaFd), особливо зі своєю ліцензією - GNU (3-JaFd).

(*) Розпалювання міжрелігійної ворожнечі (1)
(*) Розпалювання міжнаціональної ворожнечі (2)
(*) Провокація до флейму (3)

(*)(*)(*) --> (+) на два місяці.

Відсутній Олександр Кравчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • Rivne's LUG
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #10 : 2005-04-28 02:19:11 »
Шоновне панство, прошу вибачення за порушення правил форуму, на які мені вказав Ярослав Федевич. Зізнаюся, я анти-семіт, але тут таким речам не місце, тому обіцяю більше нічого такого не писати, це було з гаряча.

А, щодо мого вдношення до Столмана, то Ви не правильно мене зрозуміли: я не ненавиджу його, а просто не долюблюю за деякі речі:

Ярослав Федевич, ось цитата з книги "Just for fun", розділ 3:
"Більше всього мене в Річардові  дратує не те, що він вимагає змінити назву Linux на gnu/Linux, тому що ядро Linux опирається на додатки з проекту gnu. І не його відкрите обурення тим, що я став прапором руху за відкрите програмування, хоча він слідував цим принципам, ще коли я спав в білизняному кошику. Ні, мене дратує те, що він постійно лає всіх, хто не використовує GPL.".

Ось про, що йшла мова, я вказував на те, що пан Столман замість того, щоб якимсь чином просувати вільне пз, працювати над якимись проектами, удосконалюючи які, показував би приклад, і привертав би увагу програмістів та користувачів, він ходить, і постійно гаркає на усіх!

miwa, щодо чоловіче, то молодий; ваш пост - нечуване нахабство, і, як сказав один мій одногрупник прочитавши його: "з елементами кацапського ламоботства". Можете ображатися скільки хочете, але це не мої слова!

Сергій Піддубчак, "Всеукраїнське Об'єднання "Свобода".

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #11 : 2005-04-28 11:57:57 »
Шановний Олександре, а РМС вже зробив багато і продовжує робити свою справу. Чесно кажучи, щоб open source вижив у цьому закомерціалізованому світі треба бути радикальним по відношенню і до себе і до інших, і в цьому випадку він правий: Який сенс робити пропрієтарний, але безкоштовний софт? А використовувати його для розробки найбільшого і найгучнішого проекту в світі open source - то й зовсім не гарно. І взагалі, от Столлмен понаїжджав на Лінуса і ми отримали нову програму для менеджменту проектів, дотого ж відкриту - один позитив:)! Ви кажете, щоб він приклад показував - так він сам ходячий приклад. На мою думку, не було б РМС - не було б Лінукса.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #12 : 2005-04-28 12:35:55 »
miwa, щодо чоловіче, то молодий; ваш пост - нечуване нахабство, і, як сказав один мій одногрупник прочитавши його: "з елементами кацапського ламоботства". Можете ображатися скільки хочете, але це не мої слова!
Нечуване нахабство породжує нечуване нахабство так само як грубіть породжує грубість, а спокій, витримка і бажання зрозуміти співрозмовника стимулює до того ж розумного опонента.

А щодо елементів кацапського ламоботства, то попрошу врахувати дві речі. По-перше цитування інших "в пику" опонентові свідчить як мінімум про відсутність власних аргументів та про банальне боягузтво (типу "це не я сказав, я просто посередник; мене не чіпайте, бо я класний"). Ну а по-друге, не були б ви такі ласкаві попросити вашого одногрупника прокоментувати, що в моєму попередньому пості є проросійського (саме так я зрозумів з контексту слово "кацапський"), а що - кричуще невірного (відповідно - "ламоботство").

Ну і щодо образ... Ні, я не ображаюсь. Охоче пояснив би, чому, але не хочу провокувати флейм.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #13 : 2005-04-28 18:58:15 »
miwa, а зірочку за особисте листування? Хочете? В мене їх навалом!

Відсутній helko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Загроза від використання невільного ПЗ
« Відповідей #14 : 2005-04-28 23:14:33 »
Доброго часу доби!

   Маю правило - не вплутуватися у безглузді суперечки, якою я вважаю цю, але, коли ображають людину, яка у свої 17 витрачає на ідею увесь свій вільний (і не лише) час, своєю вірність вже не раз довів, що готовий до останнього стояти за те, що є правильним, і до того ж, просто мого хорошого друга, я не можу стояти осторонь.

   ->Шановні tech та MoD, якщо я піду, прикую себе до колії, і почну кричати, що я звідси не піду, доки у всіх закладах, які фінансуються з держ б'юджету не заборонять використовувати закрите ПЗ - це буде навіть дуже радикально, але ніякої користі це не принесе! Тому і потрібно проводити послідовну, зважену, і продумати політику щодо впровадження вільного пз...

   ->Пане tech, який, мабуть, не добачає, чи ще щось, як я бачу, Сашко вже привселюдно вибачився за своє (нібито) анти семітське висказування, тому, притримайте пельку закритою, бо ви не варті і мізинця цього хлопчини.

   ->miwa, такого нахаби, як ви тре добренько пошукати: "Ви хоч колись запускали лінукс? Знаєте, що воно таке?". Ви своїм самолюбством та невіглаством ображаєте людину, яка вже у 17 років, мабуть, зробила для opensources більше, ніж ви у свої скількись там. Він пів факультета пересадив на лінакс, постійно через комп'ютерні класи розповсюджує відкрите програмне забезпечення, допомагає людям з документацією... До того ж, частково завдяки йому з наступного навчального року у нашому навчальному закладі у всіх компових класах буде встановлено лінакс, як основна ос: вже вибрано дистрибут, складено план, набрано нових лаборантів, старих було навчено роботі з новим ПЗ... А знаєте, як усе це робилося? Ні, не приковуванням себе до колії, а написанням простої роботи про переваги відкритого пз у навчальному процесі, і дружньої розмови з головним адміністратором та спеціалістом з інформатизації. Ось вам і радикальність! ХА!