Автор Гілка: Oops!  (Прочитано 1759 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Oops!
« : 2008-10-08 16:29:28 »
Маю бажання виконувати ooops-небезпечні дії, наприклад перепрошивати мобілко чи BIOS. Ну і просто - бувають секундні перебої люстричності, що дуже неприємно. Засим хочу купити UPS (щоб не було ooops!), питаю в громади, який краще. Потрібно, щоб тримало і системник і монітор (400-500 Вт), дружило з Лінуксом і було нормальним.
P. S. За час написання цього допису стався Ooops!
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Oops!
« Відповідей #1 : 2008-10-08 18:31:33 »
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Oops!
« Відповідей #2 : 2008-10-08 19:56:06 »
Тобто APC, бо Мастека не люблю як виробника, за що - не знаю. А чим пан вільний любитель пива малював графіка напруг?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
Re: Oops!
« Відповідей #3 : 2008-10-08 22:19:15 »
За досвідом: MGE, TrippLite та Powercom з RS-232 (до України постачають лише з USB).

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Oops!
« Відповідей #4 : 2008-10-17 15:12:55 »
У мене Powercom. З лінуксом дружить, таа. Я дуже довго гуглив, як можна змусити комп гібернейтитись через 5 хвилин, коли вмикається упс, аж поки не зрозумів, що у мене немає кабелю, який з’єднує упс із системником, тож зробити це можна лище через libastral.so.5 (кабель живлення, звісно, є)  ;D
« Змінено: 2008-10-17 15:13:37 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній raven

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • linux kettle
Re: Oops!
« Відповідей #5 : 2008-10-17 15:23:32 »
У мене Powercom. З лінуксом дружить, таа. Я дуже довго гуглив, як можна змусити комп гібернейтитись через 5 хвилин, коли вмикається упс, аж поки не зрозумів, що у мене немає кабелю, який з’єднує упс із системником, тож зробити це можна лище через libastral.so.5 (кабель живлення, звісно, є)  ;D
Все набагато простіше. Ставиться мікрофон, в пам'яті підвішується якийсь простий скрипт для перевірки вводу - це не повинно бути складно, написати щось подібне. Якщо упс починає пищати, через sleep 300 комп хібернейтиться.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Oops!
« Відповідей #6 : 2008-10-18 16:11:23 »
Off-topic:
Все набагато простіше. Ставиться мікрофон, в пам'яті підвішується якийсь простий скрипт для перевірки вводу - це не повинно бути складно, написати щось подібне. Якщо упс починає пищати, через sleep 300 комп хібернейтиться.
Гм. Десь читав баяна, про те, як боролися проти зависання сервака. Поставили поруч системник з Лінуксом, що регулярно той сервер пінгував, і у разі відсутності відповіді - відкривав теку CD-ROMa і натискав reset.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.