Автор Гілка: Linux-аналоги windows-програм.  (Прочитано 13601 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux-аналоги windows-програм.
« Відповідей #30 : 2004-07-16 19:39:14 »
В мене 496 на майже свіжозібраній з нуля (не з дистрибуту) системі. Жаль, я не архівнув вмісту "щойно з коробки".

Але штука в тому, що в мене майже все те є під віндою... На Cygwin. Чисто лінуксовий -- утопія. Знову оффтопік, панове.

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Linux-аналоги windows-програм.
« Відповідей #31 : 2004-07-16 19:47:01 »
Дебіан: 2256

Відсутній Vouck

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Linux-аналоги windows-програм.
« Відповідей #32 : 2004-07-16 19:47:44 »
Помилився, wget є й під вінду. До речі вона мені не кохана, моя кохана живе зараз  далеко від мене :( . А CygWin мені не сподобався. Встановлено MS SFU 3.5. На ньому проводжу експерименти на роботі (як є вільний час).

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Linux-аналоги windows-програм.
« Відповідей #33 : 2004-07-16 21:14:32 »
Цитата
Коротше кажучи, є така пропозиція.
1. Створити нову тему, котру назвати чимось на зразок "Корисні програми для Linux". Я її прикріплю нагору. Однак створить хай той, хто готовий її поповнювати, щоб мати право її змінювати.
2. Там ми не будемо проводити аналогій між програмами, а то я замучусь чистити тему від флеймів.
3. Натомість краще писати за принципом "функціональність = програма (можливості, недоліки)".
4. Всі дописи періодично будуть групуватись докупи й усі інші будуть чиститись.
5. Все сказане не в тему піде в /dev/null.
Відверто кажучи, я на щось подібне і надіявся. Таким чином я можу це тягти. Ну або хоча б спробувати. Але все ж спершу радив би подивитися - ви всі маєте на увазі приблизно те, що я зробив зараз?

До речі, тут існує обмеження на максимальний розмір публікації? А то коли я пробував розпочинати тему, що мені нічого не виходило аж поки не поділив допис надвоє. От і цікаво - то було із-за повільного каналу чи все ж із-за обмежень на форумі?

І ще до речі. Відповіді Vouck-а (« Відповідь #27 від: Сьогодні 19:19 ») та JaFd-a (« Відповідь #28 від: Сьогодні 19:23 ») я не зрозумів.

Читайте документацію - вона кермує.

dusoft

  • Гість
Re: Linux-аналоги windows-програм.
« Відповідей #34 : 2004-07-17 01:27:47 »
Ох і розпухля ця тема за добу... і чому багато з нас відреагували.. потрібно було лише ігнорувати незмістовні повідомлення, і ніякого флейму не було б.

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Linux-аналоги windows-програм.
« Відповідей #35 : 2004-07-17 01:15:37 »
а може краще покласти цей "підручник" по програмах на docs.linux.org.ua ? заодно там який контент з'явиться :)

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Linux-аналоги windows-програм.
« Відповідей #36 : 2004-07-17 05:38:09 »
Насправді,  розмова стала вже нецікава. Та не звертайте на це уваги, адже ясно, що такий і був розрахунок- відвернути від основної теми.  
Хотів би бачити якісь думки з приводу цікавих програм, їх встановлення , і не на рівні "крутяків" а орієнтовані  хоча б на середнього користувача (ну не всі ж програмісти). Наприклад ось я довгий час шукав програмку для роботи з Aver TV Studio 203. І виявилось, що kradio прекрасно працює з цією платою, мало того, дає можливість прослуховувати передачі навіть і в першому FM -діапазоні (таким чином, маю можливість слухати "Промінь" ). Запис,налагодження - все чудово!. А ось прочитав би це скажімо на нашій сторінці- зекономив би час. Крім того, чому завжди такі речі потрібно шукати на російських сайтах? Я до того, що не надибую на LOU  чогось подібного. А суперечки-  даруйте- набридли! Чи статті на тему роботи цікавих програм- не в стилі цього сайту.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux-аналоги windows-програм.
« Відповідей #37 : 2004-07-17 09:43:28 »
Vox populi -- vox Dei.

Тема закривається.

Злобні анонімуси дістануть по 40 батогів :)

Як щодо моєї пропозиції вище? Писати не про аналоги програм, а про те, що потрібно для такої-то функціональності. До речі, можна буде й на http://docs.linux.org.ua десь із години 13-ї цього дня...

Тема прибиватись не буде, для історичної чесності.

Якщо анонімусам цього попередження мало, вони діставатимуть бани на свої IP. Це не жарт.