Автор Гілка: Вибрані цитати ЛОУ  (Прочитано 36041 раз)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #120 : 2009-02-24 10:52:10 »
Ви б бачили мене за кватирками... Видовище не для жінок та дітей....
На наступну нашу зустріч візьму ноут з кватирками і відеокамеру. Отриманий ролик підпишу "Private" і вивалю на свій сайт. Відвідуваність здивує навіть Google.
P.S. Гонораром поділюся.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #121 : 2009-03-07 19:43:08 »
Після 10 сторінок жвавих роздумів "про все на світі", розбитих клавіатур та лобів, зливи образ та фонтанів емоцій, що не вщухли й до сьогодні та не залишили байдужими не лише постійних дописувачів, але й наших анонімних друзів...

/me дивиться на предмет спору, та розуміє що хімія - страшна наука. А хіміки - страшні люди.

Я не знаю що за речовину використав тут serg_ik, але вона добряче торкнула багатьох відвідувачів....
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #122 : 2009-03-14 01:44:53 »
Гуманнішим треба бути, гуманнішим - один вистріл з РПГ набагато гуманніший за монотонне постукування прикладом [smiley=evil.gif]
Ось тому й прикладом  ::)
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #123 : 2009-03-14 01:47:09 »
StarDick
/me протестує, я ним, вибачте, кросворди розв’язую, а не...
[Fedora Linux]

anonymous

  • Гість
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #124 : 2009-03-15 18:47:33 »
[13.03.2009 10:43:47] Owl: Нагородив Лисовенка зірочкою за флуд в темі про аську.
[13.03.2009 12:29:38] (невідомий) зняв бан з Михайло Даниленко групою 22
[Сьогодні 15:43:11] Captain Obvious забанив Captain Obvious до Сьогодні 16:43:11 групою 22. Причина:
[Сьогодні 15:43:40] Captain Obvious забанив Captain Obvious до Сьогодні 16:43:40 групою 22. Причина: замолювання зірочки :D
[Сьогодні 15:44:20] Captain Obvious забанив Captain Obvious до Сьогодні 16:44:20 групою 22. Причина: А аську все одно - на мило
[Сьогодні 15:44:52] Captain Obvious забанив Captain Obvious до Сьогодні 16:44:52 групою 22. Причина: І XMPP клієнт - найкращий аськозамінник
[Сьогодні 15:52:59] Captain Obvious забанив Captain Obvious до Сьогодні 16:52:59 групою 22. Причина: флуд - коли взагалі не в тему розмови, а я в тему писав...
[Сьогодні 15:58:47] Михайло Даниленко забанив Captain Obvious до 17.03.2009 15:58:47 групою 22. Причина: Флуд у банлисті

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #125 : 2009-04-06 13:27:20 »
...
в адобовському форматі не робив - бо невмію..
тема моєї презентації вичерпана?
роздрукуйте на принтер "Adobe Pdf" презентацію. от і є адобовський формат

P.S. я немаю принтера...
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #126 : 2009-04-18 17:38:32 »
P.S. чому в технічних порадах та рецептах? власне хоті поділитися рецептом і порадити не витрачати час на це фуфло :(

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #127 : 2009-04-20 02:04:10 »
Михайле, ви хоча-б залогінилися, щоб всі бачили, що адмін відповів.
Ви забули, що мені ще чотири дні в бані сидіти... ^_^

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #128 : 2009-05-09 00:11:18 »
А що там цікавого?
Мені потрібні склади, за якими вчать писати (типу «ма-ма ми-ла ра-му» (/me випускник російської школи  :())

Шо, такі тяжкі студенти пішли?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #129 : 2009-05-15 16:45:43 »
Це я читав, а от що там є цікаве?
А хто вам сказав, що там буде цікаво. Це-ж не Gentoo Wiki...
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #130 : 2009-05-24 00:07:34 »
<?пхп
мійскл_приєднання ('локальний_ресурс', 'рут', '') або умри ('Не можу з*єднатись із сервером!');
мійскл_вибрати_базу ('база1') або умри ('Не можу вибрати базу данних!');
$запит = "ВИБРАТИ `нік` ІЗ `користувачі`";
$результат = мійскл_запит ($запит);
доки ($рядок = мійскл_отримати_стрічку ($результат))
{
якщо ($рядок[0]=='Володимир Лісівка') то
{
відлунюй 'Ми його знайшли! xD ';
вихід();
}
відлунюй 'Його тут немає... =( ';
}

?>
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #131 : 2009-05-24 00:18:08 »
Вобщім, chroot видавав помилку, видавав тому, що уже не може видавати так як мене чьото переклинило і я в XFce DeepStyle'a виділив всі папочки крім mount де був /mnt/gentoo і натиснув кнопку "Видалити". І, зараз, по "неясним мені причинам"  ;) Linux не робить.
...
 Хочу спитати:
Якщо я встановлю "з диску" Gentoo, то існуюче Lilo і Windows на hda1 не зіб'ються? Що мені зробити для того щоб вони не збились?
Йой, мамцю. Не зачіпайте Gentoo, бо з вашою нерозторопністю "по неясним вам причинам" кудись дінеться і Windows і все інше. Власне, ми то допоможемо, але якщо у вас пропаде реферат, якого взавтра треба терміново здавати, то відповідати не беремося.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #132 : 2009-06-09 13:27:47 »
І якщо для розділів форуму можна легко підібрати малюнки - лого відповідних дистрибутивів та інше, то які звуки ви пропонуєте туди ставити?
Навіть не знаю... Не приходить зараз в голову нічого, крім говорити голосом Руслани Писанки «Убунту» тощо. :-) На новини можна просто якусь жвавеньку музичку.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #133 : 2009-06-19 12:10:16 »
Ну, що Ви. Я не скромніший за Вас. А нервуватися не слід. Раджу заглянути на ще один проект, пов'язаний з неологізмами:
http://zelenyj.biz//.  :)
Добре. Оскільки ви поставили між нами знак рівності, дозволю собі декілька порад:
1) Тут ви співчуття не знайдете. Народ тут дуже консервативний, і на вашу «новомову» реагуватиме завжди однаково.
2) Оскільки аргументів ви не наводите, окрім «у боротьбі добра зі злом має перемогти смачна ковбаса», треба завоювати перемогу явочним порядком:
а) почніть з Вікіпедії. Викладіть там своє бачення слова «ОБЗОРНИК». Якщо сторінку вилучать, перейдіть до наступного кроку.
б) станьте перекладачем Ubuntu і скрізь повиправляйте «переглядач» на «ОБЗОРНИК». Вам ніхто не завадить, оскільки перекладачів в Ubuntu, які б наглядали за якістю фактично немає. Зробіть це безпосередньо перед заморозкою для випуску Karmic Koala. Так вам вдасться зібрати найбільше лулзів.
в) спробуйте влізти до тісної компанії перекладачів FF і перед черговим випуском влаштуйте диверсію. Зібрані відгуки на форумі зберігайте до бази даних ворогів новаторства в українській мові.
г) зараз виконується переклад сайтів Opera (translate.opera.com в черговий раз лежить, але на наступному тижні підніметься). Зробіть так, щоб вам довірився російський перекладач, який координує український переклад (sic!) і вчиніть диверсію. Порівняно з тим, що там вже наперекладали, «ОБЗОРНИК» може стати органічною частиною перекладу.
д) знайдіть маленький переглядач на WebKit (Midori, Arora, Rekonq, Safra...)  і перекладіть його з «ОБЗОРНИКОМ». Зберіть лулзи з нечисленниї користувачів.
е) якщо всі перелічені вище способи зазнають невдачі, напишіть листа до Microsoft® (вони зараз активно перекладають ПРОМТом свої сайти українською). Пожалійтеся на перекладачів ВПЗ, які не хочуть використовувати новітні досягнення мовців. Натякніть, що переклад «ОБЗОРНИК» міг би прикрасити Win7 та IE8. Ловіть лулзи.

/me видихнув.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Вибрані цитати ЛОУ
« Відповідей #134 : 2009-06-26 09:46:15 »
Off-topic:
А-а-а-а-а, некроманти на форумі!!!
А-а-а-а-а, зомбі на форумі!!!
А-а-а-а, kill -9 на zombie них не діє!!!
/me задумався, де у слові "них" помилка ::)
Читайте документацію - вона кермує.