romi, в Gentoo installation handsbook все нормально написано. Я в кінці 2006-го, мав мінімальні знання про Linux - перед цим попробував MyLinux3.1 та Slackware 10 - і то, мляво-мляво. І успішно поставив систему.Щодо chroot.0 - Учимо основні консольні команди.1 - Ви робите порожній дисковий розділ, куди будете селити Gentoo. Як ви його будете робити - ваші справи. Треба 5-10ГБ, можна більше, якщо збираєтеся класти локально попередньо скачані пакунки.2 - робимо папочку для монтування типу /mnt/gentoo3 - Монтуємо. В Gentoo LiveCD це просто: mount /dev/hda4 /mnt/gentoo (чи на якому там пристрої ви його селите). В DeepStyle трошки важче - або пишемо в /etc/fstab, або mount -t ext3 /dev/hda4 /mnt/gentoo (не впевнений щодо другого варіанту)4 - /mnt/gentoo - корінь вашої майбутньої системи. Туди розпаковуємо stage3.5 - Розпаковуємо дерево портажів до /mnt/gentoo/usr.6 - Оскільки stage3 містить основу нової системи, в т. ч. командну оболонку - туди можна чрутитися (chroot).# mount -t proc none /mnt/gentoo/proc# mount -o bind /dev /mnt/gentoo/dev# chroot /mnt/gentoo /bin/bash# env-update>> Regenerating /etc/ld.so.cache...# source /etc/profile# export PS1="(chroot) $PS1"Після правильного виконання всих цих дій ви потрапите у свою нову систему. Саме час налаштувати /etc/make.conf, встановити ядро та завантажувач - інакше вам доведеться наступного разу чрутитися знову.7 - Якщо ви, таки, поставите Gentoo - з нашою допомогою - по матеріалам ЛОУ видам новий handsbook і роздам своїм студентам Microsoft потерпить колосальні збитки. не потерпить, бо студенти і так офтоп не купують.8 - З вас могорич за те, що я, воюючи з mod_security нашого сервера, таки опублікував ці команди у такому вигляді, щоб їх можна було копіювати і використовувати.
Так. Аргументація потрібна? Як варіант - ви троль, що емулює нуба.
Тоді вас є хоч з чимось привітати Тренуйтесь
Та наче звичайний нуб, тільки занадто амбіційний і вперто не хоче читати. Може переросте і порозумнішає
І вичитав в інтернеті, що через декілька років Linux'ом майже ніхто користуватись не буде і всі перейдуть на мікроядерні операційні системи.
1) а вам не начхати, яке саме ядро (POSIX-сумісне) буде керувати вашою системою? З боку користувача то майже не помітно.
2)Дайте сюди пруфлінку, щоб не здавалось, ніби ви це прочитали на паркані баби Параски.
За скільки часу у вас компілюється ядро?
З genkernel - 2 години, з ручною настройкою - хвилин 20-30.