Автор Гілка: Чим вам подобається web-програмування?  (Прочитано 867 раз)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Особисто я його ненавиджу.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Крик душі о дев'ятій вечора середи :)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Значить нікому не подобається. Все ніяк статть про ненависть до web–програмування.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Веб-програмування дуже широке поняття. Сказати, що там все так погано, дуже складно. Ймовірно, щось певне мається на увазі?

gdekjifgb

  • Гість
Гадаю, що питання буде по темі: Що необхідно зробити щоб ВСІ* браузери коректно розуміли розмітку?

Я іще буду переробляти дизайн, але потрібно щоб всі його розуміли.
---
ну може і не всі-всі, але щоб значна більшість відображала  коректно.
« Змінено: 2017-05-08 22:29:35 від gdekjifgb »

gdekjifgb

  • Гість
Особисто я його ненавиджу.
а що вам подобається? працювати напряму з залізом, з регістрами та байтами пам’яті на asm?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Мені не подобається воно тим що HTML, CSS це про оформлення простих текстових документів і вони не призначалися для створення GUI чи складних макетів.  Поки ти залишаєшся в межах таких документуів, то все ніби нормально а якщо потрібно створити щось складніше, то починаються хаки. Qt версії 5, наприклад, 2101 за допомогою яких можна створювати різномантні віджети і якщо тобі потрібна панель меню, то тримай компонент MenuBar з такими і такими методами і властивостями в такій і такій версії; менеджери розміщення дозволяють ялозити віджети по формі куди хочеш і як хочеш просто на раз–два, а в WWW… ой, а тут немає такої штуки як меню тому тобі доведеться або самому придумати як його створити з того що є або почитати статтю «20 і один спосіб створення меню в HTML». Потрібні модальні вікна? Таких тут теж немає, тому давай якось сам. І т.п. Ще оця прекрасна манера сайто будівельників писати скрипти: «вибрати десятий тег з класом _class, потім вибрати третій його нащадок який має бути  div, потім ще якийсь тег з вказаним класом і нарешті тег p розташований на тому ж рівні що й попередній» і часто виходить так що якщо щось в HTML трохи змінюється, то потім доводиться довго шукати по скрптам що йому не подобається. Ще мене мені не подобається намагання web–сторінок якомога більше походити на програми. Не подобається переобтяження сайтів скрптами і картинками. Не подобається JavaScript і психоз навколо нього. Не подобається робота так званого програміста бо дуже мусиш бути і верстальщиком і дизайнером і скрипти писати як для броузера так і для серверу.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Цитата
Що необхідно зробити щоб ВСІ* браузери коректно розуміли розмітку?
Потрібно для них ВСІХ написати хаки.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

gdekjifgb

  • Гість
Що робити із не закритими тегами? зрозуміло що їх потрібно закривати, але...(?)

Є пост користувача,
бла-бола-бла [b]жиррний без закриття
перетворюється у
бла-бола-бла <b>жиррний без закриття

Коли під постом будуть коментарі, то всі вони (увесь текст після відкритого тегу) буде жирним.

Питання: що і як правильно зробити щоб такого не було. Перше що приходить до мене у Мосок: в кіінці поста допосувати </b> і всі інші можливо не закриті теги.

Але можливо є якийсь хандібубер (css класи або щось таке) що дозволяє по іншому вирішити цю проблему?
« Змінено: 2017-05-28 21:12:27 від gdekjifgb »

gdekjifgb

  • Гість
проблему з тегами вирішив. бл.,!, При тестуванні виявилось що якщо тексту більше 4 кбт, то регулярки дуже довго обробляютья. А якщо і в коментах робити піідтримку бб-кодів, то виходить повна жо....

Трішки шкода витраченого часу :(, але я не опєчаліваюсь  :laugh: