Автор Гілка: Замість "ВКонтакте" айтівці з Канади хочуть створити Ukrainians  (Прочитано 3473 раз)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
gdekjifgb,Та, чувак,  просто там де ти завжди гімном смердить))
Не чіпайте його, це root_x, талісман ЛОУ :)

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
gdekjifgb,Та, чувак,  просто там де ти завжди гімном смердить))
Не чіпайте його, це root_x, талісман ЛОУ :)

Та, я знаю хто це))
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
https://inrepublic.com
LOL, розділ "музика". Рекламуєте піратські ресурси? :)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
https://inrepublic.com
LOL, розділ "музика". Рекламуєте піратські ресурси? :)

Не помітив там нічого такого, вартого уваги. :-/
Якщо цікавить музика, раджу http://radio.garden/ .
[Fedora Linux]

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
"Дякую",  звичайно,  за "ватника" ,  ви дуже спостережливі :-D
Друже, не дивуйтесь так. Є така категорія людей, що не знає з ким спілкується, а вже вішає ярлики. На щастя конкретного представника я вже не є тут модератором чи адміністратором, він би в мене вже давно пішов десь у район /dev/null.

P.S. Ідея «української» соцмережі — мертвонароджена. Доведена вже кількома зомбі що досі ніби існують.
« Змінено: 2017-05-21 20:05:08 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Вмре, не народившись. Перемагають тільки і виключно проекти та стартапи, які створюють потреби і їх задовольняють - і, відповідно, ризикують. Цукерберг не влаштовував опитувальників, а просто зробив.

Простіше створювати на вільному місці, якби до Цукерберга чи того самого Дурова місце було вже зайняте, що було-би? Але чому Контакти на теренах колишнього Совка перевершили Фейсбук? Відповідь проста, перше розраховано на совкове минуле й друге піратський контент, халява. Я цілком розумію розробників котрі не воліють по дурному витрачати кошти та час й влаштовують опитування, це нормально але далі залежить від кількости вкладених коштів реклями та якости майбутньої мережі

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Не помітив там нічого такого, вартого уваги. :-/
Якщо цікавить музика, раджу http://radio.garden/ .
Дякую, але мені playstore вистачає :)

Koljan

  • Гість

Друже, не дивуйтесь так. Є така категорія людей, що не знає з ким спілкується, а вже вішає ярлики. На щастя конкретного представника я вже не є тут модератором чи адміністратором, він би в мене вже давно пішов десь у район /dev/null.

P.S. Ідея «української» соцмережі — мертвонароджена. Доведена вже кількома зомбі що досі ніби існують.

Не потрібно знати в обличчя, щоб поставити на місце за явно завчасне сіяння зневіри, зневіра це те чого бажає від нас ворог, немає чого вештатися на цему сайті якщо замість справи сіяти в людях зневіру. Доречі не дарма бачу тебе позбавили модераторства, ти не та людина яка може бути довго модератором на такому ресурсі, бо ти будь-яку справу корисну завалиш

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Простіше створювати на вільному місці, якби до Цукерберга чи того самого Дурова місце було вже зайняте, що було-би?
Ці хлопці створили не соціальні мережі, а потребу у них, розумієте? Ніякого порожнього місця до їх продуктів не було.

Ну а у тому, що якась група дядьків і тіток має шляхетне бажання зрубати трохи грошви за рахунок вакууму, що утворився через заборону деяких ресурсів, я не бачу нічого поганого, і всіляко схвалюю це. Але не бачу жодної причини їм у цьому безплатно допомагати, і вважаю за свій обов'язок ставитись до цього іронічно... бо все одно ні холєри у них не вийде :)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Не потрібно знати в обличчя, щоб поставити на місце за явно завчасне сіяння зневіри, зневіра це те чого бажає від нас ворог, немає чого вештатися на цему сайті якщо замість справи сіяти в людях зневіру. Доречі не дарма бачу тебе позбавили модераторства, ти не та людина яка може бути довго модератором на такому ресурсі, бо ти будь-яку справу корисну завалиш
Пані та панове, зустрічайте подвижника-альтруїста, руйнівника зневіри і сіяча незневіри, нездатного на завалювання не тільки корисних, але й цілком безтолкових справ, і останню надію нації - Коляна!  [smiley=19.gif]


Коротше, думайте головою, кому і що ви пишете, і в якій формі.
 

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Доречі не дарма бачу тебе позбавили модераторства, ти не та людина яка може бути довго модератором на такому ресурсі, бо ти будь-яку справу корисну завалиш
Для початку, щось не пригадую щоб ми були особисто знайомі та переходили на «ти». Далі, я був модератором декілька років, доки за браком часу не склав повноваження. Це було десь тоді, коли ви лише починали користуватись Linux. До речі (пишеться окремо), так як часу не було зовсім, то я взагалі видалив свій попередній обліковий запис. На той момент він мав був найактивнішим на усьому форумі. Ще варто згадати що модераторами також були Cthulhu, piktor та Сергій Лисовенко. Але брак часу змусив усіх нас відмовитись від покладеного на нас завдання. Та й активність на цьому форумі вже не та що була 10 років тому.

Ну а усе інше, що ви там понаписували — воно не варте навіть коментарів.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Шановна адміністрація, може варто прибити це обговорення? Бо щось воно пішло кудись не туди. Автор гілки вже й учасника АТО «ватником» обізвав, лише тому що той йому чітко сказав про мертвонароджену ідею. Вже не кажучи про той факт, що гілка була створена не у «відстійнику» а напряму в «новинах».
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Шановна адміністрація, може варто прибити це обговорення? Бо щось воно пішло кудись не туди. Автор гілки вже й учасника АТО «ватником» обізвав, лише тому що той йому чітко сказав про мертвонароджену ідею. Вже не кажучи про той факт, що гілка була створена не у «відстійнику» а напряму в «новинах».
Та ну, тут давно так весело не було  [smiley=vrolijk_1.gif]    [smiley=maniac.gif]

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Та ну, тут давно так весело не було  [smiley=vrolijk_1.gif]    [smiley=maniac.gif]
Може й так, але ж воно має бути весело у балачках, а не у новинах.Ти мені краще скажи, чого я тебе ніде на зв'язку не бачу.
« Змінено: 2017-05-21 23:34:38 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Та ну, тут давно так весело не було  [smiley=vrolijk_1.gif]    [smiley=maniac.gif]
Може й так, але ж воно має бути весело у балачках, а не у новинах.Ти мені краще скажи, чого я тебе ніде на зв'язку не бачу.
Я завжди розглядав новини як філіал балачок. Ну а новина про те, що хтось зібрався втнути добрячу дурницю - це чудова новина і привід для легкого сраобговорення  [smiley=duel2.gif]

Off-topic:
Я встиг забути, яка у нас тут чарівна колекція смайликів.
Ти мені краще скажи, чого я тебе ніде на зв'язку не бачу.
Алкоголізм і література. Зараз виповзу в Steam.
« Змінено: 2017-05-21 23:41:26 від Cthulhu »