Автор Гілка: Замість "ВКонтакте" айтівці з Канади хочуть створити Ukrainians  (Прочитано 3476 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Шановна адміністрація, може варто прибити це обговорення? Бо щось воно пішло кудись не туди.

Вертайся в модератори і чини правосуддя. Я особисто думаю що трохи свіжого наповнення, українською мовою, сайту не зашкодить. А то ми і так десь на межі першої сотні в результатах пошуку.
[Fedora Linux]

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Шановна адміністрація, може варто прибити це обговорення? Бо щось воно пішло кудись не туди.

Вертайся в модератори і чини правосуддя. Я особисто думаю що трохи свіжого наповнення, українською мовою, сайту не зашкодить. А то ми і так десь на межі першої сотні в результатах пошуку.
Йому не можна, в цій гілці чітко сказано - він "будь-яку справу корисну завалить"  [smiley=rofl.gif]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Йому не можна, в цій гілці чітко сказано - він "будь-яку справу корисну завалить"  [smiley=rofl.gif]

Тоді його треба перекинути через фронт в тил ворогу. [smiley=general.gif]
[Fedora Linux]

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Тоді його треба перекинути через фронт в тил ворогу. [smiley=general.gif]
Домовились. Але тихенько, бо застосування зброї масового ураження не схвалюється :)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Тоді його треба перекинути через фронт в тил ворогу. [smiley=general.gif]
Домовились. Але тихенько, бо застосування зброї масового ураження не схвалюється :)
Ну ясно що тихенько, по перше щоб вороги не здогадалися, а по друге щоб самим не постраждати. Пропоную напоїти його чимось серйозним і в такому стані посадити на поїзд до Криму, там на таксі, і перекинути через шлагбаум. [smiley=drinks.gif]
Я думаю що Крим здасться до п'ятниці.
[Fedora Linux]

Koljan

  • Гість
Ніякого порожнього місця до їх продуктів не було

Дуров створив потребу в соцмережах, а хіба до нього такого явища у вигляді Фейсбуку не було?

Ну а у тому, що якась група дядьків і тіток має шляхетне бажання зрубати трохи грошви за рахунок вакууму, що утворився через заборону деяких ресурсів, я не бачу нічого поганого, і всіляко схвалюю це. Але не бачу жодної причини їм у цьому безплатно допомагати, і вважаю за свій обов'язок ставитись до цього іронічно... бо все одно ні холєри у них не вийде :)

Вам ніхто не пропонує безкоштовно їм допомагати, від вас потребують голос, а гроші і робота то їхнє

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Цитата
Дуров створив потребу в соцмережах, а хіба до нього такого явища у вигляді Фейсбуку не було?
Явище було. Потреби не було :)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Ну ясно що тихенько, по перше щоб вороги не здогадалися, а по друге щоб самим не постраждати. Пропоную напоїти його чимось серйозним і в такому стані посадити на поїзд до Криму, там на таксі, і перекинути через шлагбаум. [smiley=drinks.gif]
Я думаю що Крим здасться до п'ятниці.

Я до Криму не в'їздний, так само як до Донецька чи Луганська. Хіба що на БТРі.

Вам ніхто не пропонує безкоштовно їм допомагати, від вас потребують голос, а гроші і робота то їхнє

Ok. Ось мій голос: конче треба виправити оцей баг https://github.com/OpenDroneMap/OpenDroneMap/issues/577 ну й ті що підуть слідом. То ж най займуться справді корисною справою. Оно Google має свою соц. мережу G+, але активність там не йде у жодне порівняння з FB. Це при тому що на них працюють гарні маркетологи та чудові IT-фахівці. Особисто мені G+ подобається значно більше за усі інші соц. мережі. Але там майже нікого нема.
« Змінено: 2017-05-22 10:27:58 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
"Дякую",  звичайно,  за "ватника" ,  ви дуже спостережливі :-D
Друже, не дивуйтесь так. Є така категорія людей, що не знає з ким спілкується, а вже вішає ярлики. На щастя конкретного представника я вже не є тут модератором чи адміністратором, він би в мене вже давно пішов десь у район /dev/null.

P.S. Ідея «української» соцмережі — мертвонароджена. Доведена вже кількома зомбі що досі ніби існують.

Та нє, друже, я не дивуюсь )) аж ніяк... скоріш посміхнула нервова реакція )
Пан Микола , певно, просто поставив нас перед фактом і сподівався на мовчазне підписанство
в ім'я "великої патріотичної справи". Якась чудернацька спроба використання LOU :) 
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Не потрібно знати в обличчя, щоб поставити на місце ...

Пане Koljan-Mykola Tkach, чемно перепрошую, але Ви явно переоцінили свої таланти з "постановки на місце". :)
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
А Cthulhu негідник .. )) Шмалить тут все напалмом здорового глузду і тепер срачновеселе обговорення важливої новини зійшло майже нанівець!

А в цій новині було прекрасно все: від айтівців Канади, збору підписантів до супровідних коментарів топікстартера. Єх...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Ну ясно що тихенько, по перше щоб вороги не здогадалися, а по друге щоб самим не постраждати. Пропоную напоїти його чимось серйозним і в такому стані посадити на поїзд до Криму, там на таксі, і перекинути через шлагбаум. [smiley=drinks.gif]
Я думаю що Крим здасться до п'ятниці.

Я до Криму не в'їздний, так само як до Донецька чи Луганська. Хіба що на БТРі.
На БТР-і буде важко — в Крим перекинули спецназ (600 чоловік + 10 вертольотів) якраз на такий випадок, так що треба щось що може збивати вертольоти і косити десант під час руху (стабілізація потрібна). Може краще БМП-1? Вона і гармату має і плавати вміє, але, на жаль, їздить повільніше. До Сімферополя і назад можна не встигнути.

Особисто мені G+ подобається значно більше за усі інші соц. мережі. Але там майже нікого нема.
В G+ можна попасти під блокування (напр. сотня ватників поскаржилася) і втратити поштову скриньку. Ризиковано.
[Fedora Linux]

Koljan

  • Гість
"Дякую",  звичайно,  за "ватника" ,  ви дуже спостережливі :-D
Друже, не дивуйтесь так. Є така категорія людей, що не знає з ким спілкується, а вже вішає ярлики. На щастя конкретного представника я вже не є тут модератором чи адміністратором, він би в мене вже давно пішов десь у район /dev/null.

P.S. Ідея «української» соцмережі — мертвонароджена. Доведена вже кількома зомбі що досі ніби існують.

Та нє, друже, я не дивуюсь )) аж ніяк... скоріш посміхнула нервова реакція )
Пан Микола , певно, просто поставив нас перед фактом і сподівався на мовчазне підписанство
в ім'я "великої патріотичної справи". Якась чудернацька спроба використання LOU :)

Ви вгадали, я не створював тему для срача у який ви її перетворити, якби для цего, я б її початково розмістив у балачці

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Не злетить. Повірте мені, за останні дванадцять років (час, протягом якого я беру участь у різних командах) уже бачив багатенько таких «незльотів» навіть у кращих умовах з повним фінансуванням.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

lkjhng

  • Гість