Автор Гілка: Замість "ВКонтакте" айтівці з Канади хочуть створити Ukrainians  (Прочитано 3475 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
«Нова українська соціальна мережа, стежте за нами у ФБ та ВК!» :-)
« Змінено: 2017-05-22 14:01:29 від Михайло Даниленко »
[Fedora Linux]

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Таких зачинань було 100500. Мало не під кожен патріотичний "вибух" чи подію, яка мала б означати шалений запит. А віз і нині там. Вкраїнцям не потрібен свій сегмент інету. Це стосується не тільки соцмереж. Благо, що ЛОУ живе!
 [smiley=jamesbond.gif]   
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Koljan

  • Гість
Таких зачинань було 100500. Мало не під кожен патріотичний "вибух" чи подію, яка мала б означати шалений запит. А віз і нині там. Вкраїнцям не потрібен свій сегмент інету. Це стосується не тільки соцмереж. Благо, що ЛОУ живе!
 [smiley=jamesbond.gif]

Не кажи гоп, раніше то було на тлі розкручених російських соцмереж, а зараз це на тлі санкцій стосовно цих мереж. Українці поставлені перед фактом, тому на цей раз, все може бути інакше, особливо беручи до уваги той факт, що за справу схоже береться серйозний розробник

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Не кажи гоп, раніше то було на тлі розкручених російських соцмереж, а зараз це на тлі санкцій стосовно цих мереж. Українці поставлені перед фактом, тому на цей раз, все може бути інакше, особливо беручи до уваги той факт, що за справу схоже береться серйозний розробник

Вкраїнцеві треба шось заборонити, аби в нього зявився власний запит? )
На кшталт, "вам туди не треба, бо це принижує вашу гідність"..
Смертельна агресія сусіднього державоутворення не породила не те щоби запиту, але й якогось когнітивного дисонансу.
Про які успішні проекти може йти мова? 
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Koljan

  • Гість
Вкраїнцеві треба шось заборонити, аби в нього зявився власний запит? )
На кшталт, "вам туди не треба, бо це принижує вашу гідність"..
Смертельна агресія сусіднього державоутворення не породила не те щоби запиту, але й якогось когнітивного дисонансу.
Про які успішні проекти може йти мова?

Про успішність прєкту доречно буде говорити хоча-б через рік, загалом то не лише вкраїнцеві потрібно забороняти щоб вивільнити місце для свого. В історії було чимало фактів нищення української мови і успіхи було досягнено, а що було-би аби мову не пригнічував імперський центр? Знаєш я зустрічав наприклад татар в яких була аналогічна до української ситуація зі ставленням до власної мови, тому то властиве не лише для українців. Клин клином вибивають, давайте не робити завчасних висновків, складається сприятлива ситуація котрої не було ще декілька років тому. Російські соцмережі, точніше їх популярність, то перш причиною вкладення скажених коштів і побудовано на ностальгії за совком, та на додаток певна заборона на національний продукт, під приводом, що то така то велика аудиторія, а то в рази менша, тому не потрібно вкладувати кошти. Подивімось на мовні квоти на радіо, за декілька місяців ситуація з україномовними пісннями суттєво поліпшилася, тому заборона то є дієвий знадіб у боротьбі з чужим і просуванням свого

gdekjifgb

  • Гість
придуркуваті дурники* - чи вам війуея мало?

---
* ті в кого позаду шось загорілось

Koljan

  • Гість
придуркуваті дурники* - чи вам війуея мало?

---
* ті в кого позаду шось загорілось

Вибачте але мені здалося, що у темі принаймні два ватника

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Вибачте але мені здалося, що у темі принаймні два ватника
Це все таки технічний форум а не політичний. Обговоріть з ними якісь технічні питання.

Я ж теж був і на Грушевського (мав свій підрозділ «Висота»), і на Майдані (мене можна знайти на відео де розстрілюють Небесну Сотню, я там внизу ходжу), і на Чонгарі, і в атаку раз бігав з пневматиком проти автоматчиків. Але
я ж себе стримую.
[Fedora Linux]

Koljan

  • Гість

Це все таки технічний форум а не політичний. Обговоріть з ними якісь технічні питання.

Я ж теж був і на Грушевського (мав свій підрозділ «Висота»), і на Майдані (мене можна знайти на відео де розстрілюють Небесну Сотню, я там внизу ходжу), і на Чонгарі, і в атаку раз бігав з пневматиком проти автоматчиків. Але
я ж себе стримую.


Наразі, я намагаюся розповсюджувати на різноманітних ресурсах це, бо я справді вболіваю за справу і впевнений, що я не один, тобто потенційні користувачі української соцмережі є. Вже принаймні за два дні голоси вже за фактом є, тобто люди підписуються і доволі інтенсивно. Вчора коли я знайшов цю інформацію, десь о 9-тій годині ранку було 4500 підписок, за півтори доби потому вже майже 50000 і нехай зловтішникам з песимістами очі повилазять

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
"Дякую",  звичайно,  за "ватника" ,  ви дуже спостережливі :-D 
Поясню трішки :
Скільки не роби пропозицій,  не вкладай сил для розповсюдження,
нормальний запит на це не сформується.
Комформізм і совок поки шо в нашому суспільстві існує.  (гляньте хоча б на чувака під ніком
з незрозумілим  набором букв))
Щодо блокування... Враховуючи стан війни війни,
я б забанив весь сегмент сру.нета..)  і дозволяв шось точково)
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній recht

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 125
  • Карма: +0/-0
Необхідну кількість підписів зібрано і, я так розумію, процес пішов?
А що відомо про Цукерберга Струмчинську?

gdekjifgb

  • Гість
не зовсім оффтопік!
Off-topic:
Це все таки технічний форум а не політичний. Обговоріть з ними якісь технічні питання.
Після встановлення правильних дистрибубунтивів технічних питань нема :( .

Необхідну кількість підписів зібрано і, я так розумію, процес пішов?
А що відомо про Цукерберга Струмчинську?
Я сумніваюсь що щось путнє вийде з цієї задумки. Точніше: впевнений на 100% що нічого не створиться, а якщо і створиться, то доля Футурби та віюейя чекає цих coУкраїнців.

Чому патріотичні патріоти не бунтують з приводу неукраїнськості назви ресурсу? якщо со , то потрібно "демонікозувати" назву, щоб звучало гордо, щоб українці могли пишатися....


Комформізм і совок поки шо в нашому суспільстві існує.  (гляньте хоча б на чувака під ніком
з незрозумілим  набором букв))

Щодо блокування... Враховуючи стан війни війни,
я б забанив весь сегмент сру.нета..)  і дозволяв шось точково)
ви такі самокритичні!, шо аж ппц! Багато писати не хо, тому що де я є, там завжди щось не так/

Просім, просім! вельмишанов(а)ного пана надати роз’яснення стосовно "існування совка" та "забаніть  всєх і вся, па-карєйскі!"

---
1 написання: У нас (вас) десь з кимось якась війна? хм-м-м..., дивно, я думав що то якась, так звана АТО.
2 написання: А ваш, наш, не наш парашенко військові дії з "державою-аггрессором" не вважає за війну. То для нього забавка така, як дитяча гра у "войнушки"...
« Змінено: 2017-05-21 13:50:24 від gdekjifgb »

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Люди добрі, не сваріться. А краще долучайтеся до розвитку уже запущених платформ.
https://namaidani.com/uk/
https://inrepublic.com

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Вмре, не народившись. Перемагають тільки і виключно проекти та стартапи, які створюють потреби і їх задовольняють - і, відповідно, ризикують. Цукерберг не влаштовував опитувальників, а просто зробив.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
не зовсім оффтопік!
Off-topic:
Це все таки технічний форум а не політичний. Обговоріть з ними якісь технічні питання.
Після встановлення правильних дистрибубунтивів технічних питань нема :( .

Необхідну кількість підписів зібрано і, я так розумію, процес пішов?
А що відомо про Цукерберга Струмчинську?
Я сумніваюсь що щось путнє вийде з цієї задумки. Точніше: впевнений на 100% що нічого не створиться, а якщо і створиться, то доля Футурби та віюейя чекає цих coУкраїнців.

Чому патріотичні патріоти не бунтують з приводу неукраїнськості назви ресурсу? якщо со , то потрібно "демонікозувати" назву, щоб звучало гордо, щоб українці могли пишатися....


Комформізм і совок поки шо в нашому суспільстві існує.  (гляньте хоча б на чувака під ніком
з незрозумілим  набором букв))

Щодо блокування... Враховуючи стан війни війни,
я б забанив весь сегмент сру.нета..)  і дозволяв шось точково)
ви такі самокритичні!, шо аж ппц! Багато писати не хо, тому що де я є, там завжди щось не так/

Просім, просім! вельмишанов(а)ного пана надати роз’яснення стосовно "існування совка" та "забаніть  всєх і вся, па-карєйскі!"

---
1 написання: У нас (вас) десь з кимось якась війна? хм-м-м..., дивно, я думав що то якась, так звана АТО.
2 написання: А ваш, наш, не наш парашенко військові дії з "державою-аггрессором" не вважає за війну. То для нього забавка така, як дитяча гра у "войнушки"...

gdekjifgb,Та, чувак,  просто там де ти завжди гімном смердить))
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD