Автор Гілка: Замість "ВКонтакте" айтівці з Канади хочуть створити Ukrainians  (Прочитано 3474 раз)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
До речі, мушу відзначити - прорекламувати ідею потенційні автори зуміли. Зверніть увагу - ми тут ретельно сралисьдискутували про "соціальну мережу", якої взагалі не існує, дуже не факт що буде існувати, а якщо й існуватиме, то вірогідність того, що хоч хтось з присутніх нею користуватиметься (включаючи пана Ткача... чи вас краще Коляном величати? :) ) збігається з вірогідністю виграшу Карпатами Ліги Чемпіонів. Все ж дуже доречний приклад G+ - якщо вже гугл, з їх гігантськими ресурсами і впливом не зумів свою забаганку пропхати...

І вже навіть починають з'являтись легенди і чутки про функціонал, який буде імплементовано!  [smiley=4.gif]
із підкидним дурнем і молодичками
« Змінено: 2017-05-23 04:39:54 від Cthulhu »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
На БТР-і буде важко — в Крим перекинули спецназ (600 чоловік + 10 вертольотів) якраз на такий випадок, так що треба щось що може збивати вертольоти і косити десант під час руху (стабілізація потрібна). Може краще БМП-1? Вона і гармату має і плавати вміє, але, на жаль, їздить повільніше. До Сімферополя і назад можна не встигнути.
БТР-4 має бойовий модуль з 30-мм гарматою, як у БМП-2 і вміє плавати швидше за будь-яку БМП.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Ви вгадали, я не створював тему для срача у який ви її перетворити, якби для цего, я б її початково розмістив у балачці

Ага, тобто це ми почали обзивати опонентів ватниками? Просто чудово.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
На БТР-і буде важко — в Крим перекинули спецназ (600 чоловік + 10 вертольотів) якраз на такий випадок, так що треба щось що може збивати вертольоти і косити десант під час руху (стабілізація потрібна). Може краще БМП-1? Вона і гармату має і плавати вміє, але, на жаль, їздить повільніше. До Сімферополя і назад можна не встигнути.
БТР-4 має бойовий модуль з 30-мм гарматою, як у БМП-2 і вміє плавати швидше за будь-яку БМП.

Так хто ж його дасть по Сімферополю покататися. Треба якесь барахло старе пошукати чи у сепарів відбити. Не можна на БТР-і, який офіційно стоїть на озброєнні, лізти в пащу ворогу — може погано закінчитися для держави. А так, кілька придурків по п'яні вкрали БТР і поїхали кататися, заблукали, заїхали в місто, випадково звільнили Крим — зовсім інша історія.
[Fedora Linux]

Koljan

  • Гість
Ви вгадали, я не створював тему для срача у який ви її перетворити, якби для цего, я б її початково розмістив у балачці

Ага, тобто це ми почали обзивати опонентів ватниками? Просто чудово.

Ви взагалі тему уважно читали? Вибачте але коли на ресурсі, на якому нібито мають перебувати люди захоплені українською справою, одразу після звичайного повідомлення про розробку української соцмережі, замість конструктивного обговорення з'являється песимістичний, зневірливий срач ніби тут відповідає якийсь агент Путіна, то як я маю називати таку людину?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Ви взагалі тему уважно читали? Вибачте але коли на ресурсі, на якому нібито мають перебувати люди захоплені українською справою, одразу після звичайного повідомлення про розробку української соцмережі, замість конструктивного обговорення з'являється песимістичний, зневірливий срач ніби тут відповідає якийсь агент Путіна, то як я маю називати таку людину?

Тут сидять технічні спеціалісти, а не просто люди захоплені мовою. Ґуґлу не вдалося створити нову популярну соціяльну мережу, бо він не додав нічого нового, просто склонував існуючі. У LinkedIn теж були проблеми поки вони не знайшли свою нішу.  MySpace загнувся, а мав 25 мільйонів користувачів.

Чому ми повинні думати що нова соціальна мережа злетить? Які нові потреби вона задовольняє? Я спілкуюся у ФБ українською, і переважна кількість моїх друзів — теж. Що нового дасть Ukrainians? Це все-одно що пропонувати нову окрему електричну мережу.
[Fedora Linux]

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Тут сидять технічні спеціалісти, а не просто люди захоплені мовою.

Ну от в розумінні пана Koljan-Mykola Tkach такі люди — агенти Путіна та ватники, бо, бачте, не падають на коліна перед усім що має згадку про Україну.
Власне, той факт що цю соц. мережу вирішили робити представники діаспори у Канаді, вже красномовне свідчення відсутності потреби у такому проекті. У сучасному глобалізованому світі робити соціальну мережу для однієї якоїсь нації — це дурня. Одна справа коли це форум україномовної спільноти, на якому ми знаходимось, інша справа — соц. мережа. У мене у друзях в G+ є американці, британці, болгари. Нащо мені ще одна соц. мережа, яка не дасть змогу з ними спілкуватись? Цей проект — мертвий через саму його скерованість лише на українців.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Так хто ж його дасть по Сімферополю покататися. Треба якесь барахло старе пошукати чи у сепарів відбити. Не можна на БТР-і, який офіційно стоїть на озброєнні, лізти в пащу ворогу — може погано закінчитися для держави.
Ну так увесь світ знає що Крим — то Україна. Окрім запорєбріків ніхто й не чхне про такий випадок. А от що стосується БМП — дякую, мені вистачило 2015-го під Донецьком. Я вже краще пішки.
А так, кілька придурків по п'яні вкрали БТР і поїхали кататися, заблукали, заїхали в місто, випадково звільнили Крим — зовсім інша історія.
Е ні, вибачайте, у мене вже здоров'я не те, щоб стільки пити.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
В контексті дискусії про «альтернативні»/«українські» соцмережі хотів би згадати про існування т. зв. децентралізованих соцмереж, з відкритим кодом, відкритим протоколом комунікації між серверами і сумісністю між кількома різними імплементаціями:
  • Diaspora, Friendica, Hubzilla
  • Mastodon, Gnu Social
  • pump.io
  • (невичерпний перелік)
Загалом я не прихильник ідеї «національної» соцмережі, ізольованої від світу; натомість хочеться бачити ріст українськомовної частки в глобальних і водночас децентралізованих соцмережах, де кожна спільнота є водночас на зв'язку з иншими, але при тому залишає за собою незалежність і можливість самостійно встановлювати для себе правила.

http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Koljan

  • Гість


Тут сидять технічні спеціалісти, а не просто люди захоплені мовою. Ґуґлу не вдалося створити нову популярну соціяльну мережу, бо він не додав нічого нового, просто склонував існуючі. У LinkedIn теж були проблеми поки вони не знайшли свою нішу.  MySpace загнувся, а мав 25 мільйонів користувачів.

Чому ми повинні думати що нова соціальна мережа злетить? Які нові потреби вона задовольняє? Я спілкуюся у ФБ українською, і переважна кількість моїх друзів — теж. Що нового дасть Ukrainians? Це все-одно що пропонувати нову окрему електричну мережу.

Я не примушую вас думати, я пропоную мовчки робити корисну справу. Якщо вас цікавить моя думка про соціяльну мережу Ґуґл, то тут якраз потрібно враховувати, що це такий самий американський сервіс як і Фейсбук, не було-би Фейсбуку автоматично з'явилися-б користувачі соціяльної мережі від Ґуґлу, це ж очевидні речі. Не варто ставити хрест на справі одразу після того як вона з'явилася

Koljan

  • Гість
Тут сидять технічні спеціалісти, а не просто люди захоплені мовою.

Ну от в розумінні пана Koljan-Mykola Tkach такі люди — агенти Путіна та ватники, бо, бачте, не падають на коліна перед усім що має згадку про Україну.
Власне, той факт що цю соц. мережу вирішили робити представники діаспори у Канаді, вже красномовне свідчення відсутності потреби у такому проекті. У сучасному глобалізованому світі робити соціальну мережу для однієї якоїсь нації — це дурня. Одна справа коли це форум україномовної спільноти, на якому ми знаходимось, інша справа — соц. мережа. У мене у друзях в G+ є американці, британці, болгари. Нащо мені ще одна соц. мережа, яка не дасть змогу з ними спілкуватись? Цей проект — мертвий через саму його скерованість лише на українців.

Коли справа одразу після ініціятиви наштовхується на песимізм потенційних користувачів, то тоді це справді дурня але побачимо

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
В контексті дискусії про «альтернативні»/«українські» соцмережі хотів би згадати про існування т. зв. децентралізованих соцмереж, з відкритим кодом, відкритим протоколом комунікації між серверами і сумісністю між кількома різними імплементаціями:
  • Diaspora, Friendica, Hubzilla
  • Mastodon, Gnu Social
  • pump.io
  • (невичерпний перелік)
Загалом я не прихильник ідеї «національної» соцмережі, ізольованої від світу; натомість хочеться бачити ріст українськомовної частки в глобальних і водночас децентралізованих соцмережах, де кожна спільнота є водночас на зв'язку з иншими, але при тому залишає за собою незалежність і можливість самостійно встановлювати для себе правила.

Доволі слушна думка. Але Ви, Yury_Bulka, подумали!!! а це не треба робити. Пан Микола не одобряє. Цитую наближено "Вашої думки ніхто не питав! Роздумались тут, панімаєш. Взяли та й мовчки, без коментарів, підписались. Це все шо від вас потребується")))
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Ви взагалі тему уважно читали? Вибачте але коли на ресурсі, на якому нібито мають перебувати люди захоплені українською справою, одразу після звичайного повідомлення про розробку української соцмережі, замість конструктивного обговорення з'являється песимістичний, зневірливий срач ніби тут відповідає якийсь агент Путіна, то як я маю називати таку людину?

Може українська справа тому й мляво розвивається, бо з'являються ось такі ініціативи? ініціативи "на тлі" чогось. Єдиними типу аргументами їх створення та існування є віра! А люди, котрі висловили думки щодо перспектив і задали конструктивне питання "Нафіга?" - вороги народу))
 
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Якщо вас цікавить моя думка про соціяльну мережу Ґуґл, то тут якраз потрібно враховувати, що це такий самий американський сервіс як і Фейсбук, не було-би Фейсбуку автоматично з'явилися-б користувачі соціяльної мережі від Ґуґлу, це ж очевидні речі.
М-м-м... перепрошую, але це далеко не очевидні речі. З однаковим успіхом G+ за таких умов міг не виникнути б взагалі. Або виник би в зовсім інші формі, став би домінуючим і вбив би MySpace (кого ж іще?).

Я навіть не знаю, що порадити вам почитати на цю тему - щоб ви з'ясували, що ці речі таки дуже неочевидні. Спробуйте дослідити історію відомих корпорацій і брендів, починаючи від МакДональдса і завершуючи айфоном. Хоча б на рівні вікіпедії і популярних відео на ютубі (ще два, до речі, гарних приклади). І постарайтесь помітити закономірності, що саме зробило їх настільки успішними.

До речі, що таке "американські" соціальні мережі? Якщо говорити про країну походження, то ви нам тут втюхуєте "канадську" :)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
M.: Що за весняне загострення? Я розумію, що читачам весело, але потрібно мати повагу одне до одного. Тему замикаю.