Автор Гілка: [Renamed] Черговий срач про проєкт  (Прочитано 4032 раз)

Koljan

  • Гість
https://linux.org.ua/index.php?topic=11150.msg200798#new

Хтів би дати відповідь на звинувачення. Шановний якби ви читали уважно тему то бачили, що я ясно написав, що досконало того правопису нажаль не знаю, а знаю лишень окремі норми. Хочу довести до вашого відома, що я не вперто повчаю, а вперто доводжу думку про його доцільність, далі справа за науковцями-мовознавцями і думаю ви не заперечите, що проєкт пропонували фахові люди, отже не дивіться на мої ляпи які визнаю є, а просто дослухайтеся до моєї думки та шукайте ляпів у Німчука та Пономаріва, думаю вони вас на місце зможуть поставити. А питання приживання правопису, то перш питання розголосу, звісно просто так людина котра від цего далека, буде чіплятися за звичні хоч і штучні норми, а не за історичну доцільність, та державотворчі спонуки, бо просто звик чути наприклад "народна", а не "народня" як на гривнях часів УНР, "пластир", а не "плястер" як у словнику Грінченка, але уявіть, що Скрипниківку у 1933 році не заборонили й зараз була тема про зміну правопису на чинний сьогодні, впевнений знайшлися би люди котрі знаходили помилки, я не правий?
« Змінено: 2017-06-14 16:52:14 від Re. »

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #1 : 2017-06-03 21:13:00 »
це було жорстко, пане Миколо... так уххх! Влатали тут всім по першу клясу... і правільно.. шоб боялись і не насміхались!
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #2 : 2017-06-04 00:43:46 »
Я просто залишу це тут:
Цитата
11. Будь-який тиск на модераторів, особисті образи в їхній бік і публічне обговорення їх діяльності не допускаються. Маєте щось проти -- пишіть в приват. Тон приватних листів при залагодженні спірних питань враховується.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #3 : 2017-06-04 06:22:13 »
Off-topic:
Koljan...

Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #4 : 2017-06-04 15:59:38 »
Правильно, так йому!  [smiley=laie_53.gif] Ні модераторському свавіллю!  [smiley=grobovschik.gif]

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #5 : 2017-06-06 13:11:52 »
Шановний якби ви читали уважно тему то бачили, що я ясно написав, що досконало того правопису нажаль не знаю, а знаю лишень окремі норми.
От одного не розумію: вказали на помилку, а Ви далі її повторюєте. Мені щось підказує, що свої доводите, а чужі думки відсіюєте. Неначе в чужий монастир зі своїм уставом. Тут теж люди і вони теж мають свою думку. Якщо спільнота не сприйняла Вашою блискучої ідеї, то цілком імовірно, що вона їм не потрібна.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #6 : 2017-06-06 13:18:16 »
Flame:
Правильно, так йому!  [smiley=laie_53.gif] Ні модераторському свавіллю!  [smiley=grobovschik.gif]
Трясця, ніде не можу знайти плюсомет: розігнав би оцих ктулхошкетів.  [smiley=15.gif]

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #7 : 2017-06-06 17:52:26 »
Flame:
Правильно, так йому!  [smiley=laie_53.gif] Ні модераторському свавіллю!  [smiley=grobovschik.gif]
Трясця, ніде не можу знайти плюсомет: розігнав би оцих ктулхошкетів.  [smiley=15.gif]
Я, коли позбувся модераторських повноважень, плюсомет не здав і натомість повісив на стіну. Як пам'ять про славні роки безжальних розправ. Не віддам.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #8 : 2017-06-07 00:53:20 »
Flame:
Правильно, так йому!  [smiley=laie_53.gif] Ні модераторському свавіллю!  [smiley=grobovschik.gif]
Трясця, ніде не можу знайти плюсомет: розігнав би оцих ктулхошкетів.  [smiley=15.gif]
Я, коли позбувся модераторських повноважень, плюсомет не здав і натомість повісив на стіну. Як пам'ять про славні роки безжальних розправ. Не віддам.
Можу допомогти отримати ще кращій зразок. Такий як я мав взимку 15-го. 100 «плюсів» в одній коробці, якщо вдало використати — то й одназу «знаки оклику».
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #9 : 2017-06-07 06:30:28 »
Шановний якби ви читали уважно тему то бачили, що я ясно написав, що досконало того правопису нажаль не знаю, а знаю лишень окремі норми.
От одного не розумію: вказали на помилку, а Ви далі її повторюєте. Мені щось підказує, що свої доводите, а чужі думки відсіюєте. Неначе в чужий монастир зі своїм уставом. Тут теж люди і вони теж мають свою думку. Якщо спільнота не сприйняла Вашою блискучої ідеї, то цілком імовірно, що вона їм не потрібна.

Та я бачу, що тут за спільнота. По перше це не моя ідея, а по друге ваші модераторські повноваження не дають вам права називати себе спільнотою. Загалом ви не читаєте арґументацію, а придираєтеся, я вам вже ясно написав, придирайтеся до Німчука та Пономаріва, а я визнаю, що можу писати з помилками. Питання повернення до клясичного правопису виходить за межі ваших придирань, бо це питання глобальніше, це питання державотворчого процесу, тому хочете ви особисто того чи ні, а правописні зміни будуть
« Змінено: 2017-06-07 07:06:09 від Koljan-Mykola Tkach »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #10 : 2017-06-07 09:33:06 »
Питання повернення до клясичного правопису виходить за межі ваших придирань, бо це питання глобальніше, це питання державотворчого процесу, тому хочете ви особисто того чи ні, а правописні зміни будуть
Супер, нетерпляче чекаємо.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #11 : 2017-06-07 14:10:13 »
От цікаво, я знаю лише одну країну, де мовознавці вносили зміни в мову щоб «позбавитись запозичень» та «повернути класичну граматику» — Ісламська Республіка Іран. Я не знаю жодної нормальної країни, де мову змінювали б вказівкою «згори». А що до спільноти на цьому сайті — тут все просто: технічні фахівці з чималим досвідом. Ми звикли перш ніж щось робити дивитись, що воно з того буде. Я точно можу сказати: технічні фахівці категорично не мають права втручатись у правила філології.
Й безкоштовна порада на майбутнє: ви ніколи не знайдете собі прибічників ображаючи опонентів. Я не дуже знаю що там у тому старому правописі, але якщо такі як ви хочуть його повернення, то я категорично проти.
« Змінено: 2017-06-07 14:16:58 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #12 : 2017-06-07 14:11:18 »
Питання повернення до клясичного правопису виходить за межі ваших придирань, бо це питання глобальніше, це питання державотворчого процесу, тому хочете ви особисто того чи ні, а правописні зміни будуть
Супер, нетерпляче чекаємо.

Раджу не чекати, а вчитися. До речі, ви мені вказали на помилку котра не є предметом суперечки

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #13 : 2017-06-07 14:18:08 »
Раджу не чекати, а вчитися. До речі, ви мені вказали на помилку котра не є предметом суперечки

Ви вже досить зробили, щоб ваші поради ніхто не сприймав.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Відповідь на закриту тему
« Відповідей #14 : 2017-06-07 14:18:45 »
От цікаво, я знаю лише одну країну, де мовознавці вносили зміни в мову щоб «позбавитись запозичень» та «повернути класичну граматику» — Ісламська Республіка Іран. Я не знаю жодної нормальної країни, де мову змінювали б вказівкою «згори».

Ну по перше, якби ви уважно читали тему, то погодилися, що принаймні в СРСР у 1933 році мову змінювали таки з гори і не погано вийшло, якщо копнути глибше то випливе не лишень 1933 рік, бо правопис і пізніше змінювали з гори таким чином щоб мова була більше схожа на язик. Окрім того подібна практика була у Польщі та Чехії щонайменш і теж не погано вийшло, тому балачки про те, що так не робиться, то є балачки на користь ворогу, котрий звісно зацікавлений щоб такої реформи не відбулося

Раджу не чекати, а вчитися. До речі, ви мені вказали на помилку котра не є предметом суперечки

Ви вже досить зробили, щоб ваші поради ніхто не сприймав.

Та не треба ля-ля, бо ви й без моєї праці то не сприймали
« Змінено: 2017-06-07 14:22:53 від Koljan-Mykola Tkach »