Автор Гілка: Сайт здох  (Прочитано 9978 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Сайт здох
« : 2021-06-10 21:00:09 »
Я вирішив, для себе, що LOU здох, смердить, і не підлягає реанімації. А http://docs.linux.org.ua/ взагалі забули похоронити по людськи.
 [smiley=depressed.gif]

Тому пора шукати шляхи виходу.

Я пропоную створити наглядову раду, в яку знайти відповідальних людей, які будуть що пів року публікувати хоча б чесний звіт про стан речей, щоб не було як з тою жабою, яку повільно зварили, бо ситуація погіршувалася поступово. Потім потрібно буде прийняти рішення про те, яким ми хочемо бачити наш майданчик, і вже тоді скласти план, як цього досягти.

Напр., з косметичних змін: можна зробити щоб наш сайт краще виглядав у соц мережах, прорекламувати його трохи, зробити простішою системи підписки/відписки, оновити редактор, зробити сайт придатним для мобілок, і т.д.

З більш глобальних змін
  • треба взнати, що цікаво читачам, та спробувати створити чи перекласти цікавий контент для сайту
  • створити дружні групи в соцмережах та постити туди новини автоматично, щоб користувачі отримували контент там, де звикли
  • відновити змагання між перекладачами та дошку пошани
  • створити блоги для користувачів, в зручному для них форматі, з можливістю нормального поширення в соцмережах

Ще ідеї?
[Fedora Linux]

Відсутній BogdanM

  • Новачок
  • *
  • дописів: 7
  • Карма: +0/-0
  • фізик, програміст
Re: Сайт здох
« Відповідей #1 : 2021-06-10 21:34:05 »
Можливо, ще майданчик для DIY-проектів для того, щоб ділитись дотичними до Linux розробками в Embedded, CAM, тощо. Дати трохи фокусу головної сторінки на такі дописи.
Звичайно, якщо буде кому ділитись досвідом, не у всіх вистачає вільного часу для публікацій, а ще в англомовному сегменті Stack* вже все давно обговорили.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Сайт здох
« Відповідей #2 : 2021-06-10 22:05:42 »
Дати трохи фокусу головної сторінки на такі дописи.
Я підкину новин про ембед, але я думав що він тут нікому не цікавий. :-/

PS.

На головній сторінці можуть публікувати всі, навіть ви.
[Fedora Linux]

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Сайт здох
« Відповідей #3 : 2021-06-10 22:15:22 »
Так, часи змінюються. З цим нічого не вдієш.
Соціальні мережі не вихід — групи у Facebook поступово і регулярно заливає тупими мемасиками. Предметної дискусії чи якоїсь допомоги там годі чекати.
Іноді застій — це просто вершина ідеалізму епохи. Ймовірно, зараз не може бути краще, якщо ніхто не хоче покращити ні LOU, ні DLOU.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Сайт здох
« Відповідей #4 : 2021-06-10 22:37:45 »
Так, часи змінюються. З цим нічого не вдієш.
Часи змінюються, і потрібно встигати за змінами.

Коли LOU починався, інформації було мало, і тому був потрібен сайт щоб її збирати, обговорювати, та поширювати. Зараз інформації значно більше, ніж можна переварити. Колись вихід гри під Лінукс був подією, а зараз кількість вільно доступних ігор, які працюють під Лінукс в той чи інший спосіб, така, що їх не можливо всі перелічити.

Потреби змінилися. Он підказують що мейкери потребують місця, куди можна викласти свої наробки та обговорити рідною мовою.

Я раніше писав програми для розваги, а зараз я пробую будувати будинки з соломи, сонячні колектори, рекуператори, привʼязні планери, дамби, вантажні велосипеди, новий тип броніків, і т.д., займаюся «наукою» (троллю науковців), політикою, історією, стартапами, і т.д.

Життя коротке, а Лінукс і ВПЗ вже не потребують такої підтримки як раніше.
[Fedora Linux]

Відсутній zmi

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
Re: Сайт здох
« Відповідей #5 : 2021-06-11 21:33:43 »
Я сюди рідко заглядаю (от навіть гасло загубив), але звик, що LOU існує і від цієї думки якось добре було на душі. Думаю що сайт можна дійсно мінімізувати та автоматизувати тільки на новини  (хоча він і зараз ніби такий вже?), а от форум треба обов'язково тримати на плаву, щоб неофіти мали куди прийти і відчути себе вдома.  Бо у "тих ваших соцмережах" надто багато сміття, і поки щось чи когось знайдеш, то наковтаєшся по саме нехочу  :D

Відсутній ihor_ck

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Сайт здох
« Відповідей #6 : 2021-06-12 01:13:05 »
Холєра, лиш недавно зареєструвався, а тут таке. Хоч сайт і виглядає досить архаїчно, проте він містить сліди місцевих мовних ядерних війн та святих пуритан-інквізиторів, які варто пам'ятати нащадкам ;D. Хотілося б щоб він жив, але в це необхідно вкласти час.

gdekjifgb

  • Гість
Re: Сайт здох
« Відповідей #7 : 2021-06-12 02:08:16 »
https://linux.org.ua/index.php?topic=11758.msg203792#msg203792 раптом хтось з 2-4 користувачів не помітить.

Відсутній artur453

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
Re: Сайт здох
« Відповідей #8 : 2021-06-12 18:53:23 »
Холєра, лиш недавно зареєструвався, а тут таке. Хоч сайт і виглядає досить архаїчно, проте він містить сліди місцевих мовних ядерних війн та святих пуритан-інквізиторів, які варто пам'ятати нащадкам ;D.
Хотілося б зберегти обговорення Груша лінуксу,наприклад

праол7

  • Гість
Re: Сайт здох
« Відповідей #9 : 2021-06-12 20:10:55 »
вона хоч жива, ваша груша?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Сайт здох
« Відповідей #10 : 2021-06-12 20:14:10 »
Холєра, лиш недавно зареєструвався, а тут таке. Хоч сайт і виглядає досить архаїчно, проте він містить сліди місцевих мовних ядерних війн та святих пуритан-інквізиторів, які варто пам'ятати нащадкам ;D.
Хотілося б зберегти обговорення Груша лінуксу,наприклад

Я не збираюся вбивати сайт. Мова йде про те, що адміни довели сайт до ручки. Потрібно міняти і керівництво сайту і підхід до його розробки та наповнення. У мене просто опускаються руки, бо у мене купа інших справ, не менш важливих, і я навіть не намагаюся щось покращити тут.
[Fedora Linux]

gdekjifgb

  • Гість
Re: Сайт здох
« Відповідей #11 : 2021-06-12 20:18:01 »
Цитата
Хотілося б зберегти обговорення Груша лінуксу,наприклад

---
Я не збираюся вбивати сайт. Мова йде про те, що адміни довели сайт до ручки. Потрібно міняти і керівництво сайту і підхід до його розробки та наповнення. ....
бунт не кораблє?
---
Я навіть не зн. що порадити. Але повністю переходити в г*соцмережі - це шмерть всьому і для всих.

Час іде ... час змінює все.
« Змінено: 2021-06-12 20:23:22 від gdekjifgb »

Миха́йло Даниле́нко

  • Гість
Re: Сайт здох
« Відповідей #12 : 2021-06-14 18:07:19 »
Визнаю, що останнім часом мені зовсім нецікаво займатися форумом, і ідей як його оживити у мене немає. Тому з радістю віддам доступи до хостингу комусь, хто може приділяти цьому час.

Одна річ, яку я б хотів зберегти — я краще буду фінансувати хостинг/розробку сайту, ніж побачу на ньому рекламу (може зробити щось типу patreon?).

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Сайт здох
« Відповідей #13 : 2021-06-14 18:35:42 »
Загалом попит на альтернативні системи зараз падає усюди, як мені здається. Нікого ж не саджають за контрафактний софт. Навіть не пресують.
Але на цьому форумі є ще свої проблеми:
1. Відсутність гарно оформленого сайту з регулярним оновленням новин.
2. Небажання змінюватися.
3. Амінь.
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Сайт здох
« Відповідей #14 : 2021-06-16 12:04:59 »
Не видаляйте тільки docs.* Думав взяти дещо звідти, що мені подобається, та сформатувати в LaTex (зберігши звичайно імена перекладачів). Непогані переклади.