Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26211 раз)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #165 : 2016-04-14 13:19:56 »
та хто розповість про звінки з словами "хто сидить в 1С, вийдіть бо я не можу зайти"
Ну так придбайте додаткові клієнтські ліцензії на 1С, до чого тут Linux на сервері? Я теж інколи вимушений розсилати сповіщення «всі вийдіть з 1С, термінові профілактичні роботи». Ну то й що? Це проблема 1С а не операційної системи, на якій воно працює. Але чомусь це робилось останній раз з причин термінового оновлення конфігурації, для приведення у відповідність до змін у законодавстві, й один чи два рази — для відновлення з нічного бекапу, коли один не дуже розумний 1с-програміст добряче наробив справ.

Як і писав, в адмінів локал хостів все працює і ніяких нарікань, ну поставиив сервер, налаштував, а дальше, це анікейщик, який бігає за кнопками користувачів.
Дядьку, ще раз питаю: це ви натякаєте що я — адмін локалхоста, бо в мене все працює?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #166 : 2016-04-14 18:01:26 »
Ну так придбайте додаткові клієнтські ліцензії на 1С, до чого тут Linux на сервері.......Це проблема 1С а не операційної системи, на якій воно працює?

Особливо безкоштовні дистрибутиви до чого тут .... Та й я б сказав, що це навіть не проблема 1С, це радше проблема користувачів 1С яким таким чином нагадують про платність та невільність проґрами.
« Змінено: 2016-04-14 18:02:29 від Koljan »

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #167 : 2016-04-15 10:12:56 »
Цитата
Це проблема 1С а не операційної системи
не треба все списувати на все крім лінукса, скажу так, в нас є лінукс сервер, де все крутиться, знаю як це робить "без проблем", були моменти що вічно сесія підвисала, до 1С нічого не лізли, а лінукс невеличке переналаштування робили.
 На даний момент два ПК, один лінукс Mint, інший FreeBSD, як десктоп, за FreeBSD я ще іноді роблю роботу, а от Mint я бачив ввімкненим лиш раз. В нього ж лежить RPI який він сам жалкує шо купив, бо просто викинув гроші, я вже взяв під реалізацією. Зараз там NetBSD.
 Не потрібно мені писати як в лінуксі працює все без проблем, сам бачу, проблеми є, вони вирішуються, але часто чую "лінукс тут нідочого".

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #168 : 2016-04-15 11:59:57 »
не треба все списувати на все крім лінукса, скажу так, в нас є лінукс сервер, де все крутиться, знаю як це робить "без проблем", були моменти що вічно сесія підвисала, до 1С нічого не лізли, а лінукс невеличке переналаштування робили.
Так у вас же 1С на Windows щойно була, до чого тут Linux? Спочатку розповідаєте симптоми, що виникають коли 1С (а не ОС) обмежує підключення користувачів без ліцензії, і кажете що це проблема ОС. Знову ж, яке переналаштування? Як саме підвисала сесія? А чи Linux переналаштовували? Маю підозру що переналаштовували СУБД а не систему.

На даний момент два ПК, один лінукс Mint, інший FreeBSD, як десктоп, за FreeBSD я ще іноді роблю роботу, а от Mint я бачив ввімкненим лиш раз. В нього ж лежить RPI який він сам жалкує шо купив, бо просто викинув гроші, я вже взяв під реалізацією. Зараз там NetBSD.
В кого в нього, у сервера на Linux? Що за потік свідомості? Виглядає як спроба збрехати на ходу вигадуючи якісь обставини. Ну знаєте ви бздю — ну й добре. Не можете вивчити щось ще — ваші проблеми.

Не потрібно мені писати як в лінуксі працює все без проблем, сам бачу, проблеми є, вони вирішуються, але часто чую "лінукс тут нідочого".
Ну так, проблеми є всюди, якщо проблема вирішується, то все нормально. Питання у чому саме проблеми, бо наразі, з ваших повідомлень, я бачу проблему у прокладці між стільцем та клавіатурою, бо ще жодного разу не навели реальної проблеми. Я розумію що «військові — вони тупі, й мислять шаблонами» © майор ЗСУ, але ж виставляти себе повним ідіотом та невігласом навіщо?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #169 : 2016-04-15 12:12:07 »
В нього ж лежить RPI який він сам жалкує шо купив, бо просто викинув гроші.

Якийсь валянок жалкує не інакше, явно не фахівець

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #170 : 2016-04-15 15:25:07 »
Цитата
Так у вас же 1С на Windows щойно була, до чого тут Linux?
спочатку було все на лінукс сервері, але потім розділили 1С перенесли на віндовс, а другий сервер для інтернету іде (шлюз, фаєрволл + маршрутизатор ).
Цитата
Як саме підвисала сесія? А чи Linux переналаштовували? Маю підозру що переналаштовували СУБД а не систему.
підвисала сесія підключення, точно не згадаю, але в 1С не лізли, все вбивали через kill. Моя задача була, допомогти на сервері НР запустити диски, бо не бачились, якогось фіга купу помилок видав типа swap read error ( дуже добре згадую 30 січня і ми не можемо виписати рахунки для клієнтів ), чого так сталось, не розбирались, було не до цього. Після профілактики інтернет пропадати практично не пропадає, люди задоволені. Ще в планах затягнулось капітальне оновлення. Так що, отаке воно працює без проблем )))

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #171 : 2016-04-15 15:27:01 »
Цитата
В кого в нього, у сервера на Linux?
ні в нашого працівника, десктоп лінкс мінт, тут думаєте є лише сервера по лінуксу, тут у нас ще є ZX spectrum.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #172 : 2016-04-15 16:01:17 »
спочатку було все на лінукс сервері, але потім розділили 1С перенесли на віндовс, а другий сервер для інтернету іде (шлюз, фаєрволл + маршрутизатор ).
Цікаво, яка ж версія 1С була, яку СУБД використовували?

підвисала сесія підключення, точно не згадаю, але в 1С не лізли, все вбивали через kill.
У 1C неможливо завершити сессію через kill. Не брешіть.
Ось як виглядає перелік процесів на сервері 1С при підключених 8 користувачах:
Цитата
1c83:~$ ps auxw | grep 1c
usr1cv8  26181  0.4  1.0 101572 20372 ?        Ssl  кві13  17:48 /opt/1C/v8.3/i386/ragent -daemon
usr1cv8  26188  1.9  4.7 287844 96656 ?        Sl   кві13  74:30 /opt/1C/v8.3/i386/rmngr -port 1541 -host 1c83 -range 1560:1591 -clstid 5343d898-7a7d-11e5-368b-5254002cb9e3
usr1cv8  28490 24.2 21.3 733452 435076 ?       Sl   15:45   2:06 /opt/1C/v8.3/i386/rphost -range 1560:1591 -reghost 1c83 -regport 1541 -pid f1c95bb0-7a90-11e5-409b-5254002cb9e3
Жодних окремих процесів для сесій там не існує.

Моя задача була, допомогти на сервері НР запустити диски, бо не бачились, якогось фіга купу помилок видав типа swap read error ( дуже добре згадую 30 січня і ми не можемо виписати рахунки для клієнтів ), чого так сталось, не розбирались, було не до цього.
Ага. Не розбирались, бо простіше звернути усе на міфічні «проблеми Linux`а» ніж розібратись чого ж це пошкоджено диск зі SWAP`ом... До речі, мені ось мають притягнути залізяку, не знаю чиє виробництво, але там проблема — Windows не бачить SAS-контролер, не піднімається відеодрайвер й таке інше. І щось мені підказує, що під Linux воно заведеться без проблем.

Після профілактики інтернет пропадати практично не пропадає, люди задоволені. Ще в планах затягнулось капітальне оновлення. Так що, отаке воно працює без проблем )))
Так. Бачу. Проблеми дуже серйозні. Linux так і не став idiot-friendly. Власне, усі ваші «проблеми» вирішуються елементарно через залучення до роботи фахівців, а не «BSD-гуру» та знавців «стагнації Linux`у».

ні в нашого працівника, десктоп лінкс мінт, тут думаєте є лише сервера по лінуксу, тут у нас ще є ZX spectrum.
Я не думаю, я питаю, бо пишете так, що ніц не зрозуміло.

Коротше, підведемо підсумок: ви так і не спромоглися навести чіткі аргументи наявних проблем у Linux, окрім власної неспроможності його налаштувати.
Додатковими аргументами були якісь дивні «проблеми» з 1С, що не мають жодного відношення до Linux. Та ще й на брехні відвертій піймались.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #173 : 2016-04-15 18:21:08 »
Коротше, підведемо підсумок: ви так і не спромоглися навести чіткі аргументи наявних проблем у Linux

Від себе скажу, що проблеми в Linux є але не для фахівців, а для звичайних домогосподарок-халявщиків, я вже про це писав тут, хтось дуже хоче щоб і безкоштовно і без вірусів, і найголовніше чужою працею але в цьому якраз і особливість Linux, я би сказав, що чим Linux сильний тим він і слабкий, бо його очевидні переваги обертаються проблемами для домогосподарок але очевидно, що так і має бути, тому тим в кого з Linux проблеми можна сміливо пропонувати повернутися на Windows, ці люди все одно не здатні оцінити переваги ВПЗ, також скажу, що проблеми та переваги Windows є обернено пропорційними до проблем і переваг Linux, тому люди які тямлять в Linux й вони як правило тямлять також і у Windows на відміну від користувачів однієї Windows, тому вони залежно від потреб обирають або ту, або іншу системи й про жодну не кажуть поганих слів

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #174 : 2016-04-17 11:51:34 »
від цікавості ситуація більше не стане, винен все одно буде не лінукс, знаю, хоч і вище писав, що в налаштування 1С не лізли. В луноходів так завжди якщо все нормально працює в віндовсі, а погано в лінуксі, то лінукс тут нідочого, це все криве залізо і так дальше, знаю, знаю, бо лінукс це тільки ядро.  ;). Мені луноходи більше нагадують сепаратистів, де в голові лиш бандерівці і фашисти, що б там не писав чи не говорив. Жду наступний рік лінукса на десктопі
 
Це не я створюю такі теми чи статті http://lifehacker.ru/2012/11/29/5-problem-polzovatelejj-linux-kotorye-tak-i-ne-reshili-za-5-let/
Люди все це самі замічають, полінксячились і кинули це діло. Я наводив приклади свої що я бачу, а не десь там писали. От для прикладу лінукс що зависав, або не з першого разу грузився була жалоба що погані контакти на CF карточці, і шо думаєте, пропаяли, але ситуація не змінилась. Перенесли на інше залізо, краще і лучше, краще від цього не стало. Винне залізо, криві руки, я вже знаю.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #175 : 2016-04-17 19:52:12 »
нормально працює в віндовсі, а погано в лінуксі, то лінукс тут нідочого, це все криве залізо і так дальше.

Залізо не може бути кривим криві завше руки й викривлений халявний мозок якому ще раз кажу потрібно й безкоштовно і без вірусів і ЧУЖОЮ працею, Windows вам подобається саме тому, що ЧУЖОЮ працею, бо там все за вас зробили, а Лінукс це там де потрібно й своєю макітрою думати і своїми власними руками дещо робити, от саме тому вам Лінукс і поганий, що ж стосується маячні про якісь обмеження то таке може бути але не у Лінукс, бо Лінукс має відкритий проґрамний код
« Змінено: 2016-04-17 19:52:35 від Koljan »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #176 : 2016-04-17 20:13:14 »
від цікавості ситуація більше не стане, винен все одно буде не лінукс, знаю, хоч і вище писав, що в налаштування 1С не лізли.
Це, як то кажуть, «злив зараховано». Ви навіть не відповіли яка версія 1С, тобто історія вигадана вами на 146%.

В луноходів так завжди якщо все нормально працює в віндовсі, а погано в лінуксі, то лінукс тут нідочого, це все криве залізо і так дальше, знаю, знаю, бо лінукс це тільки ядро.  ;).
Ну, у бздунів завжди винен Linux, а не їх власні криві руки. Ну й мозок також, бо не розуміють що є проблемою, а що проблемою не є.

Мені луноходи більше нагадують сепаратистів, де в голові лиш бандерівці і фашисти, що б там не писав чи не говорив.
От за таке можна справді по пиці заробити. Бздуни — вони як аватари, що їм не роби, а вони пиячать. Сподобалось порівняннячко? Чи може це й не порівняння?
 
Це не я створюю такі теми чи статті http://lifehacker.ru/2012/11/29/5-problem-polzovatelejj-linux-kotorye-tak-i-ne-reshili-za-5-let/
Люди все це самі замічають, полінксячились і кинули це діло.
Ну подивився я на цю статтю. Ну фігня ж повна. Пункт 1 — я вже давно не стикався з залізом, яке не працює під Linux, хоча має заявлену підтримку. Кривий драйвер від виробника — таке бачив. Canon додав було проблем.
Пункт 2 — у мене все працює, що не так? Ну, власне так, буває виникають проблеми, але виключно тоді, коли мені руки сверблять щось новеньке з experimental, собі прикрутити. Чи то xorg, чи то свіжий драйвер, чи той самий glamorgl. Якщо цим не страждати — відео працює без проблем.
Пункт 3 — у автора явно погана карма. А ще, хай би він спробував на Windows 8 чи новіше встановити драйвер до HP LaserJet 1320. Ото було б весело.
Пункт 4 — наразі я стикався лише з несправним обладнанням, у якого були пошкоджені сенсори, чи ще щось подібне.
Пункт 5 — це просто смішно. Усі ці «магазини» — це лише спроба зробити еквівалент стандартних репозиторіїв, тільки за гроші. Ну й Steam для Linux вже давно вийшов з бети. Контенту під Linux там вже добряче. А для кіно, книжок та музки є ще Google Play.
Але добре що такі статті пишуть. Менше довбаків на форумах лазить.

Я наводив приклади свої що я бачу, а не десь там писали. От для прикладу лінукс що зависав, або не з першого разу грузився була жалоба що погані контакти на CF карточці, і шо думаєте, пропаяли, але ситуація не змінилась. Перенесли на інше залізо, краще і лучше, краще від цього не стало. Винне залізо, криві руки, я вже знаю.

Нагадало:
Зустрічаються якось програміст та елекронщик, починають одне одному скаржитись.
Електронщик: оце прогу написав, а вона падлюка все з помилкою випадає. Я й процесор перепаяв, й пам'ять замінив, а нічого не допомагає.
Програміст: ага, у мене теж ось, зібрав собі комп, а дисковод не працює. Я й біос оновив, й драйвер переписав, а на ньому діод навіть не світиться.

Оце так само й маєете. Ви або найміть на роботу фахівця, й займайтесь кожен своєю справою, або не нийте про «поганий лінукс».  Бо оті розповіді про страшні «30 підключень до будь-якого сервісу» викликають лише дикий регіт. Особливо коли маєш досвід роботи з системами на тисячі одноразових підключень, при яких головною проблемою ставало обмеження швидкості на виході з ASR. А вони тут «30 підключень». Тьху...
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #177 : 2016-04-18 17:29:25 »
Особливо коли маєш досвід роботи з системами на тисячі одноразових підключень, при яких головною проблемою ставало обмеження швидкості на виході з ASR. А вони тут «30 підключень». Тьху...

Цей блазень мабуть не знає, що переважна більшість веб-серверів по яким він тиняється безмежними просторами інтернету працюють саме на Лінукс, той самий Google працює на Убунту

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #178 : 2016-04-23 21:47:46 »
Цитата
Ви навіть не відповіли яка версія 1С, тобто історія вигадана вами на 146%.
та вам шо не пиши лінукс не причому
Цитата
Ну, у бздунів завжди винен Linux, а не їх власні криві руки. Ну й мозок також, бо не розуміють що є проблемою, а що проблемою не є.
та ні тут винні більше користувачі з словами "лінукс тут нідочого", "став все працює", "лінукс це тільки яядро, криві руки ...", знаю, бо сам ставив колись федору, все що могли на конференції 100 чоловік сказати лиш став, а проблеми рішити то відмазки.
 
Цитата
Ну й Steam для Linux вже давно вийшов з бети.
а толку мало Создатель Garry's Mod и Rust считает Linux «второсортным», там і посилання на твіт. За заявою з появою ігор в лінуксі, всі ще пару років перейти мали на лінукс, щось більше користувачів не стало, і не один рік вже пройшов, може і стім вийшов з бети, та чи вийшли з бети дистрибутиви лінукс, на ютубі теж один писав, шо лінукс вільно дозволяє налаштувати ситему, він переходить і все, але через декілька неділь написав, шо ну його, зніс і дальше сидить на віндовсі.

Цитата
бо Лінукс має відкритий проґрамний код

Хочу джерело коду лінукс з цього списку Покажіть вже відкритість лінукс на 100 процентів.

Цитата
більшість веб-серверів по яким він тиняється безмежними просторами інтернету працюють саме на Лінукс
та читав статистику, там вона різна, там в загальном Unix сервера, або Unknow - 60 процентів, а дальше поділили на ОС, знаю, знаю, що таке статистика. Точного процента чи числа ніхто не знає, бо всім дуже хотілось бачити результати серверів що неоприділили ОС.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #179 : 2016-04-24 08:55:53 »
Создатель Garry's Mod и Rust считает Linux «второсортным»

Ніхто не заважає вважати нікому Лінукс так само як і Віндовс другорядними, на сьогодні хтось із виробників має право так вважати адже Лінукс на десктопах домогосподарок займає не великий відсоток, а ця людина має на меті заробляння грошей, звісно звичайний математичний підрахунок і стає зрозумілим, що Valve на сьогодні попри незгоду з політикою Майкрософт заробляє грошей більше на користувачах Віндовс, а не на користувачах Лінукс але й не здивуюся, що знайдуться виробники які вважають Лінукс першорядною системою, а Віндовс другорядною але то вже більше стосується фахових виробників які наприклад надають послуги всесвітньої мережі, до того-ж ще раз звертаю вашу увагу на те, що Андройд теж Лінукс й тут вже навпаки майже тотальне на сьогодні домінування на портативних пристроях, де-факто на портативних пристроях сьогодні Андройд як один з дистрибутивів Лінукс є першорядною системою й цим мало хто буде не згодний.

, там і посилання на твіт. За заявою з появою ігор в лінуксі, всі ще пару років перейти мали на лінукс, щось більше користувачів не стало, і не один рік вже пройшов, може і стім вийшов з бети, та чи вийшли з бети дистрибутиви лінукс, на ютубі теж один писав, шо лінукс вільно дозволяє налаштувати ситему, він переходить і все, але через декілька неділь написав, шо ну його, зніс і дальше сидить на віндовсі.

Не витримала душа поета, мозок закипів.....ну нічого буває, ніколи не було такого щоб "всі мали перейти на Лінукс" бо завше для кожної системи є своя ніша, тому якщо ваші здібности вам не дозволяють користуватися Лінукс для вас є така чудова альтернатива як Віндовс от і все, чолов’яга просто не зрозумів суті, він як і ви халявщик, можу сказати що у світі Лінукс такі не дуже потрібні, бо вони взагалі не розуміють концепції розвитку й не несуть ніякої користи. Якщо ви стежите за випусками дистрибутивів то мали-би знати, що кожен дистрибутив проходить декілька етапів розробки серед яких є і альфа, і бета, і офіційний реліз тобто я хочу сказати, що майже кожен випуск дистрибутиву Лінукс щопівроку виходить із стадії бета, якби не це то Лінукс не займав-би такої важливої ділянки всесвітньої мережі як інтернет, ви щодня мабуть користуєтеся оглядачем тенет і вам ніяк не може дійти, що фактично ви шляєтеся безмежною кількістю лінукс-машин і вас не виникає запитань щодо їх роботи....