Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26280 раз)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #120 : 2016-03-28 19:02:48 »
брехня, Brother це перша фірма яка офіційно заявлала про підтримку лінукс своїх драйверів, мало не з 2004 року, інші НР це підробки для lp
Ок. Не 10, 15 років. Але картину, як PAL кохався з тим принтером я не забуду ніколи. Як і велику купу паперу, судячи з якої, принтер вважав себе Малевичем.

в тих прикладах теж описано про стек, а не карточку 100 Гбіт / c
А нічого, що для підтримки картки, ОС має підтримувати відповідний стек технологій? Ось конкретний випадок додавання драйвера до Ubuntu LTS https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/linux/+bug/1476277
Ну й не забувайте, що для нормальної роботи таких швидких контролерів, потрібно ще й системну шину пришвидшити. У PCI-Express 3.0 наразі максимум 256 гігабіт/c у дуплексі. До появи 4.0 сенсу у таких швидких картках дуууже мало.

в FreeBSD є підтримка INTEL PRO/1000 GbE em інтерфейс драйвера

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Intel Pro/1000 GbE — це «звичайна» гігабітна серія. Вивчайте мат. частину, скільки разів повторити? Хоча б у ман зазирнули. https://www.freebsd.org/cgi/man.cgi?em(4) Intel наразі не виробляє обладнання Terabit Ethernet.
« Змінено: 2016-03-28 19:03:41 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #121 : 2016-03-28 19:21:09 »
Цитата
Вивчайте мат. частину
ні я устав, уже цифри збігаються, що помилився то точно
Mellanox Showcases End to End 100Gb/s Ethernet Solutions for Content Distribution Networks

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #122 : 2016-03-28 19:54:14 »
Цитата
Steam — система цифрового розповсюдження. На неї ніхто грошей не жертвує. Про те що там «свобода» ніхто не кричить. Хіба що у вашій уяві.
Потрібно було жертвує друкувати в лапках. Суть в тому що  користувачі не зорганізувалися і спільними грошима не створити якусь круту цяцьку  зате несуть гроші власнику Steam і власникам ігор представлених там.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #123 : 2016-03-28 20:15:10 »
ні я устав, уже цифри збігаються, що помилився то точно
Mellanox Showcases End to End 100Gb/s Ethernet Solutions for Content Distribution Networks
Тобто, саме те залізо, приклад додавання драйверів до якого в Ubuntu я навів.

Потрібно було жертвує друкувати в лапках. Суть в тому що  користувачі не зорганізувалися і спільними грошима не створити якусь круту цяцьку  зате несуть гроші власнику Steam і власникам ігор представлених там.
Користувачі ніколи самі не зорганізуються, доки розробники не виконають відповідних кроків. Якщо є якийсь розробник, у якого є ідея для гарної іграшки — він може скористатись тим самим Kickstarter`ом. Це питання суто організаційне. Воно жодним чином не залежить від ОС.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #124 : 2016-03-28 20:25:17 »
https://www.youtube.com/watch?v=9Wu4katF1U8
дивитись до кінця  ;D

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #125 : 2016-03-28 21:19:03 »
So what? Фряха не користується пошкодженим Super I/O, ну то й що? Коли у мене гробанувся IOMMU на мамці, то вліпивши iommu=soft я отримав працездатну систему назад — добре що USB 3.0 було зроблено незалежним контролером.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

r00t x

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #126 : 2016-03-28 21:23:42 »
 :-/ можливо малось на увазі те що не зміг переконфігурувати граб?

підкажіть коли сміятися?

r00t x

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #127 : 2016-03-28 21:31:13 »
Додивився і прочитав комент прапора.
 ;D [smiley=girl_devil.gif]

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #128 : 2016-03-29 07:53:38 »
Цитата
Фряха не користується пошкодженим Super I/O, ну то й що?
смішно те що чути лиш лінукс і лінукс, а запрацювало по замовчуванням на фрібсд  ;D

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #129 : 2016-03-29 10:40:30 »
Нема нічого смішного. Цілком стандартна ситуація. Можу ще нагадати часи, коли у ядрі Linux був комплект «bad ram», і система добре жила на пошкодженому залізі. Зараз ситуація змінилась, обходити подібні проблеми нафіг нікому не треба. Воно не варте витраченого часу. Ну й бувають моменти коли навпаки, то й що, мені кепкувати з FreeBSD?
Чи візьмемо «опенька». Ніби то така ж серверна мережева ОС, а стандартні налаштування «з коробки» — суто «десктопні». Хоча так, синтаксис файрвола там чудовий. Ну й питання, а про що ви хотіли почути на linux.org.ua? Про Plan9 та Inferno, певне. Так?
« Змінено: 2016-03-29 10:42:12 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #130 : 2016-03-29 19:51:10 »
в мене немає дальше часу вести бесіду, я не ставив собі мету комусь щось доказати, було приємно поспілкуватись
написав би більше, але час

r00t x

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #131 : 2016-03-29 19:52:48 »
[ur=https://www.youtube.com/watch?v=YYjpWWTmKAUl]вже розгадали[/url]

r00t x

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #132 : 2016-03-29 19:53:56 »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #133 : 2016-03-29 20:20:18 »
Цитата
Яка ще «елітка»??? Де там що «елітне»?
"Голубятня: Народная элитарность"
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:jzIEOSCCRTkJ:old.computerra.ru/sgolub/707816/+&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua

Цитата
И в самом деле не дотягивает. Как и Rolls-Royce - до Hyundai. Только у Polls-Royce на капоте красуется статуэтка «Духа экстаза», у Apple -надкусанное яблоко, зато у каждого супертехнологичного и технически совершенного смартфона поперек морды размазана чудовищная, безвкусная, провинциальная надпись лошадиными буквами! Уж сколько корейским товарищам пытались объяснить, что самые лучшие и дорогие майки - это те, на которых в уголочке выдавлена прямо на ткани едва заметная эмблема брэнда, а не те, что украшены со спины и фронта надписями GUCCI и MARLBORO! Все объяснения, увы, впустую. Не потому что корейцы такие упрямые, а потому что у них парадигма иная.

Парадигма у Samsung народная. Этим и объясняется все. А вот какая у Apple? Здесь-то мы и подходим к самому интересному. Ответ «элитарная» ничего кроме смеха вызвать не может. Ну какой, к черту, айфон - элита? Какой-нибудь Mobiado Grand Touch Black за 155 тысяч рублей или Gresso Avantgarde Regal Grand Premiere за один миллион пятьсот тысяч рублей (вы не ослышались - телефон, который стоит 1500000!) - это элитарность.

Да-да, самая настоящая провинциальная элитарность, заточенная, похоже, эксклюзивно под совковый лошарий (примерно также, как Rolex Oyster Perpetual заточен эксклюзивно под арабско-нефтяной лошарий). Разумеется, Apple со своим айфоном ни малейшего отношения к означенной элитной парадигме не имеет. И не потому, что такая элита, в массе своей, безвкусна, а потому что всегда - мелкая и низко доходная лавочка!

Судьба всех Lamborghini и Bugatti планеты - быть выкупленными и поглощенными народными автомобилями вроде Volkswagen и Renault. Полагаю, у Джобса изначально амбиции были покруче.

Так какую же нишу занимает Apple со своими гаджетами? Ту самую, что я вывел в заголовке сегодняшней Голубятни: нишу народной элиты! Я понимаю, что звучит как «единорог» из фантастического бестиария, однако все именно так и есть.
« Змінено: 2016-03-29 20:21:22 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #134 : 2016-03-29 22:09:06 »
Цитата
Яка ще «елітка»??? Де там що «елітне»?
"Голубятня: Народная элитарность"
Не читайте цю гидоту.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.