Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26415 раз)

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #90 : 2016-03-22 18:56:59 »
— Де дістати кряки на Лінукс ігри?

Частина ігор безкоштовні, що стосується кряків я не прихильник і не цікавлюся цим, хоча напевне є, так як колись було створено платну версію Nero для Linux то кряки звісно були, хоча пам’ятай, там де починаються кряки там закінчується безпека системи, ніхто тобі не гарантує безпеки якщо ти крадеш софт, там може бути троян й претензій у такому випадку ні до кого висунути

 
— SteamOS безкоштовна? Інсталююча програма дуже об’ємна? Для неї інтернету у ~3,5 КБ/Сек  вистачить? Вона не зависне на "слабкому залізі"? Яка її продуктивність у порівнянні із ВінОС_8 ?

Я нею не користувався, мабуть як і більшість Лінуксів безкоштовна, що стосується продуктивности то має бути щось подібне до Убунту, бо на її базі, хоча звісно залежить він стільничного середовища й інших чинників але читав, що Valve коли тестувала перші свої ігри створені для Лінукс то досягалися часто результати кращі ніж у Віндовс

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #91 : 2016-03-22 20:13:56 »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #92 : 2016-03-23 23:11:42 »
Переконався, таки Linux у стагнації: не знайшов репозиторій з OpenStack Liberty під Debian Jessie — лишень Juno та Kilo.
Потім виявив, що воно все є у Debian Backports, і сторонні репозиторії не потрібні, від слова «взагалі».
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #93 : 2016-03-24 06:47:04 »
@prapor — Угу, і Брама Балдура тамички ~ 20 американських гривнів, "космічна" сума для мене, та і платити за просто купу байтів, без коробочки це абсолютне не прикольно у плані ПК ігро, треба щоб із коробочко.
якщо тут заборонені "кряки на лінукс ігри", якщо вони взагалі існують, можете переслати у приват. повідомлення, хто знає.

@Koljan-Mykola Tkach — а взагалі, кому можна, за щось, виставити претензії, особливо у плані Лінукс :O ??? . І дякую за інфо.

Але виглядає да СтіемОС дуже, точніше, зовсім не дуже.... Потрібний "сильний інет" та і, за все плати . . . Ніа, не варіянт, особисто для мене
« Змінено: 2016-03-24 06:50:46 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #94 : 2016-03-24 13:52:36 »
@prapor — Угу, і Брама Балдура тамички ~ 20 американських гривнів, "космічна" сума для мене, та і платити за просто купу байтів, без коробочки це абсолютне не прикольно у плані ПК ігро, треба щоб із коробочко.
Дивно, я чогось бачу лише за $3.49. А якщо не хочете платити — є безкоштовні та вільні ігри.

якщо тут заборонені "кряки на лінукс ігри", якщо вони взагалі існують, можете переслати у приват. повідомлення, хто знає.
Ви б правила почитали, га?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #95 : 2016-03-24 17:51:50 »
@Koljan-Mykola Tkach — а взагалі, кому можна, за щось, виставити претензії, особливо у плані Лінукс :O ??? . І дякую за інфо.

Шановний система пакунків у репозиторіях є однією зі складових безпеки проґрамного забезпечення, звісно якщо ви будете брати пакунки де заманеться то ніхто вам не дасть ніяких запорук щодо безпеки, а так є офіційні виробники і є репозиторії які містять перевірене ПЗ але вони не містять ніяких кряків, отже користуючись кряком цілком ймовірно можете завдати небезпеки навіть такій безпечній системі як Лінукс, сама система безпеки Лінукс складається з багатьох чинників й однією з запорук є також переважно безкоштовне та вільне проґрамне забезпечення

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #96 : 2016-03-25 04:00:59 »
Дивно, я чогось бачу лише за $3.49. А якщо не хочете платити — є безкоштовні та вільні ігри.
https://www.gog.com/game/baldurs_gate_2_enhanced_edition — BALDUR'S GATE II: ENHANCED EDITION, 19,99$ зелених.

Та тут справа, не стільки у хотінні платити, а скоріше у змозі... :-/
Ви б правила почитали, га?
LOL, ЩО?! :D

Шановний система пакунків у репозиторіях є однією зі складових безпеки проґрамного забезпечення, звісно якщо ви будете брати пакунки де заманеться то ніхто вам не дасть ніяких запорук щодо безпеки, а так є офіційні виробники і є репозиторії які містять перевірене ПЗ але вони не містять ніяких кряків, отже користуючись кряком цілком ймовірно можете завдати небезпеки навіть такій безпечній системі як Лінукс, сама система безпеки Лінукс складається з багатьох чинників й однією з запорук є також переважно безкоштовне та вільне проґрамне забезпечення
Дякую за лікбез, чи означеє це що -вони- все-таки існуюють?!
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #97 : 2016-03-25 10:52:48 »
Дякую за лікбез, чи означеє це що -вони- все-таки існуюють?!

Я цим не цікавився але логічне мислення говорить про ймовірність існування, бо там де є платність там є й спокуса вкрасти

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #98 : 2016-03-26 01:39:29 »
https://www.gog.com/game/baldurs_gate_2_enhanced_edition — BALDUR'S GATE II: ENHANCED EDITION, 19,99$ зелених.

Якось так.

- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #99 : 2016-03-26 07:09:37 »
@paropor по-перше, там написано COMPLETE , а у мене написано ENHANCED EDITION, по-друге, навіть якщо я вбухаю 100 пітних грн. у гру,  ЯК, завантажити поверх 4 ГїБе із , УВАГА, швидкістю: ~ 3,5 КїБе/Секс, тобто це (3,5/1000) від МїБе/Сек, 4096 МїБ / (3,5/1000) МїБе/Сек ~ {4096 000 / 3,5} ~ 1 000 000 Секc ~ 20 000 Хви ~ 300 Ґадин ~ 12 Днів безперервного завантаження, якщо Я вірно прикинув (що наврядче..), але якщо вразувати, що тоді коли у мене була швидкість теперішнього інету ~30 КїБ/Секс, то такий самий об’єм завантажувався десь за 2/3 місяця..., то ЯК сіє можливо вкоїти тепер, можливо ну його на.., та скористатися послугами "смердючих, що ходять під роджером" ? Ге ????????????????? :-/

Отаке питаннячко задаю Я собі.  

Я цим не цікавився але логічне мислення говорить про ймовірність існування, бо там де є платність там є й спокуса вкрасти
Ні, не тільки це. Ви забуваєте про альтруїстів, це такі люди які можуть допомогти іншим, без залежності від їхьої віри, країни, чи національності, і без будь-якої вигіди для себе.
« Змінено: 2016-03-26 07:13:27 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #100 : 2016-03-26 08:15:12 »
Ні, не тільки це. Ви забуваєте про альтруїстів, це такі люди які можуть допомогти іншим, без залежності від їхьої віри, країни, чи національності, і без будь-якої вигіди для себе.

Допомогти за допомогою шахрайства ? Скажіть навіщо вам взагалі Лінукс якщо ви не волієте скористатися можливістю безпеки ? Якщо вам немає різниці крадені забавки чи ні й єдиним критерієм для вас є доступність тоді користуйтеся Віндовс й не напружуйте мозок

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #101 : 2016-03-26 12:53:17 »
@paropor по-перше, там написано COMPLETE , а у мене написано ENHANCED EDITION
Enhanced Edition коштує трохи більше $6.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #102 : 2016-03-27 08:14:36 »
@Koljan-Mykola Tkach — Не плутайте альтруїстів і шахраїв. Не плутайте "забавки" і ПК-ігри . Забавки можуть бути пк-іграми, і не пк-іграми, в той-час як пк-ігри можуть бути лише пк іграми. Альтруїсти можуть бути шахраями. Шахраї не можуть бути альтруїстами.

Ну, якось так, цією всією, філософською хрінню, Я намагався виразити своє ставлення до вашого повідомлення. Мені є різниця, крадена гра, чи ні. Але мені також є різниця скільки коштів заплатити за гру, яка мені може не сподобатися, або Я можу її завантажити безкоштовно, погратися, а тоді купити класну версію у КОРОБОЧЦІ, із усілякими прибамбасами: картами, сувенірами, і т.д. Ну, звичайно, якщо б Я мав на то кошти. :-/

@prapor19,99$ зелененьких за Baldur's Gate 2: Enhanced Edition , і 38,86$ зелененьких за  Baldur's Gate 2: Enhanced Edition +  Baldur's Gate: Enhanced Edition, на gog.com , і ніх. незнаю. >:-(
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #103 : 2016-03-27 08:34:26 »
@Koljan-Mykola Tkach — Не плутайте альтруїстів і шахраїв. Не плутайте "забавки" і ПК-ігри . Забавки можуть бути пк-іграми, і не пк-іграми, в той-час як пк-ігри можуть бути лише пк іграми. Альтруїсти можуть бути шахраями. Шахраї не можуть бути альтруїстами.

Мені є різниця, крадена гра, чи ні. Але мені також є різниця скільки коштів заплатити за гру, яка мені може не сподобатися, або Я можу її завантажити безкоштовно, погратися, а тоді купити класну версію у КОРОБОЧЦІ, із усілякими прибамбасами: картами, сувенірами, і

Стільки писанини, а зміст один - бажання халяви, скажіть ви йдете до крамниці й теж вказуєте за яку ціну купити щось, вам хто дає річ якою ви покористуєтеся, а потім скажете що не сподобалося й віддасте назад ? Для того шановний є демо-версії, а для демо-версій не потрібні ніякі кряки, ведучи мову про кряки, ви не ведете мову про те що вам не сподобається, бо з кряком гра (пк-забавка) буде вже вкрадена але мова навіть не про те, якщо ви перечитаєте знову мої повідомлення то виявите, що я писав про безпеку, не бачу сенсу у користуванні Лінукс якщо користуватися ним ви будете як Віндовс, лишень додасте собі зайвого геморою, от я вам і пропоную не муляти сраку й користуватися Віндовс. Навіщо вона вам та коробочка взагалі якщо вам дадуть її ту гру цілком законно стягнути на свій комп, хто вам заважатиме за бажання її записати на диск і покласти у коробочку ?
« Змінено: 2016-03-27 08:36:17 від Koljan »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #104 : 2016-03-27 14:34:28 »
Survey: More Developers Now Use OS X Than Linux, Swift Second Most Loved Language
Цитата
Developer survey results released by Stack Overflow reveal a number of interesting facts about the state of app development in 2016, not the least of which include the growing popularity of OS X and Swift. The site says it surveyed more than 56,000 coders across 173 countries, calling it “the most comprehensive developer survey ever conducted.”
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?