Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26270 раз)

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #75 : 2016-03-19 18:48:15 »
мої знайомі це працівники сервісних центрів, програмісти з якими спілкуюсь,

Нажаль горде ім’я програміст, а особливо працівник сервісного центру зовсім не означає фахівець, багато таких "програмістів" бояться консолі й не є конкурентами лінуксоїдам при пошуку роботи, щоправда стосовно консолі я тут у темі почитав і бачу дехто не дуже в курсі, що сучасний Лінукс це система яка зовсім не вимагає від користувача працювати у консолі, швидше надає можливість але не вимагає

наприклад один так і сказав " зате що я буду вирішувати проблеми лінукс мені не платять", особисто спостерігав як в СЦ приносили ноутбуки з DELL де встановлена та убунта і просили поставити віндовс, другий ноутбук я бавчив з федорою, користувач так і сказав, я три дні з цим лінуксом ї***ся, думав чого програми не ставляться  ;D.

Звичайна картина підсажених на Вінду але далеких навіть від неї лопухів  :) , аналогічно нехай спробують встановити у Вінді deb-пакунок теж не поставиться  ;D

От дайте мені відповідь, навіщо в 2016 році для користувача вчити купу консольних команд,

Користуватись Лінукс не означає обов’язково знати купу консольних команд, це швидше для аматорів які воліють економити системні ресурси, оскільки консольні засоби споживають зазвичай мінімум системних ресурсів і у ряді випадків ними користуватись простіше ніж громіздкими "інтуїтивно зрозумілими" графічними інтерфейсами


знати як все працює, якщо він скажімо геолог, хімік, астролог, домогосподарка яка буде вирішувати проблему, бо ютуб показує синіх людей? Більшість на віндовсі бо там все працює.

От я лишень не зрозумів хто вас примушує? Кожному як то кажуть своє, не подобається сидіть на Віндовс й якось мені трохи смішнувато читати, що домогосподарки сидять на BSD
« Змінено: 2016-03-19 18:56:01 від Koljan »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #76 : 2016-03-19 22:41:24 »
Коротше. Я вам одне а ви мені інше. Доки доля дистрибутивів Linux на компах звичайних користувачів не буде зростати на N відсотків кожного року, доки в якому–небудь "ШПИЛЬ" (який закрився) мінімум половина ігор не буде для Linux, доки браузери в дистрибутивах Linux будуть гальмувати і працювати гірше ніж в Windows доти він і буде (для мене, не для вас) в застої. З Windows в цілому легше і простіше (наявність програм з потрібною мені функціональністю і їхнє різноманіття, відсутність проблем з драйверами для усіляких залізяк).
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #77 : 2016-03-19 23:08:48 »
ну нарешті... прийшли до логічного висновку , що застій і стагнація тільки в головах. Це прогрес... що не може не тішити.
 не розумію, чому шановні @prapor , @Koljan-Mykola Tkach, etc ...тлумачили очевидні і базові речі, виписуючи довжелезні портянки  тексту, якщо сама дискусія стартанула примітивністю і продовжувалась мінімальною обізнаністю та виключно споживацьким підходом...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #78 : 2016-03-20 00:05:36 »
Ну, я так розумію що ви не забули придбати ліцензію на Windows, на усі пропрієтарні програми та іграшки, що маєте? Чи знову «хай за це дурні платять, а мені дайте усе безкоштовно»?
Хочете щоб ваше залізо працювало під Linux — довбайте виробника, хай пише драйвер. Або просто купуйте у того, хто про це попіклувався.
Хочете щоб іграшка працювала під Linux — довбайте розробника. Зараз зазирнув у свою бібліотеку у Steam. Усі сучасні ігри мають версію під Linux. Усе що не має — продавалося за акцією разом з новішою, яка вже має. This War of Mine, Borderlands 2, Civilization: Beyond Earth, Company of Heroes 2, тощо. Єдине чого чекаю, так це обіцяний The Witcher 3. Але мені на те якось все одно, у мене відеокартка заслабка для нього, незалежно від ОС.
Хочете якихось змін — голосуйте гаманцем, а не галасуйте на форумах. Інакше це не працює.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #79 : 2016-03-20 09:03:15 »
Доки доля дистрибутивів Linux на компах звичайних користувачів не буде зростати

Особисто я кайфую від того, що доля користувачів Linux на десктопах у межах того, що є бо якщо допустити туди лохів - одразу постраждають і решта користувачів, з’явиться маса властивих віндовозам проблем тощо.

доки браузери в дистрибутивах Linux будуть гальмувати

Браузери в Лінукс не гальмують, гальмують дехто з користувачів

(для мене, не для вас) в застої.

Застій це тоді коли справа стоїть на місці, що стосується Лінукс то часто навпаки, бо Лінукс завше швидше реагує на скажімо поступове зменшення кількости 32-х бітового заліза(наприклад Google згорнула розробку під 32-ох бітові Лінукс системи свого браузера), часто в Лінукс випробовуються нові технології тощо, тому схоже, що ви якраз маєте потяг до застійних систем які довше підтримуються

З Windows в цілому легше і простіше (наявність програм з потрібною мені функціональністю і їхнє різноманіття, відсутність проблем з драйверами для усіляких залізяк).

Легше і простіше це ми вже чули, нічого дивного коли за тебе все робить хтось але так має бути, вас ніхто не примушує, ви типовий споживач який не розуміє ідеології опенсорса й є випадковою людиною у світі Лінукс, стосовно різномаїття ПЗ теж не переконливо, бо не обов’язково мати 100 проґрам з однаковою функціональністю, ну стосовно драйверів я вже писав вище, поставте Віндовс на пристрій пристосований під використання Андройд або Мак, просто смішно

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #80 : 2016-03-20 09:17:28 »
Зараз зазирнув у свою бібліотеку у Steam. Усі сучасні ігри мають версію під Linux.

Доречі Valve незгодна з політикою Майкрософт чомусь обрала у якости альтернативної системи Ubuntu, а не BSD й навіть творить власний дистрибутив на її базі, зрозуміло, що така серйозна корпорація яка перш має на меті отримання прибутку навряд робитиме погану систему але потрібно розуміти, що тут лафа у вигляді безкоштовности та беззастережної властивої Лінукс безпеки може скінчитися адже коштовний продукт(частина ігор) спонукатиме багатьох до крадіжок як це часто спостерігаємо у Віндовс, а отже до можливого свідомого встановлення різноманітних троянів

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #81 : 2016-03-20 11:58:51 »
беззастережної властивої Лінукс безпеки може скінчитися адже коштовний продукт(частина ігор) спонукатиме багатьох до крадіжок як це часто спостерігаємо у Віндовс, а отже до можливого свідомого встановлення різноманітних троянів
Відкрию таємницю: ця «лафа» скінчилась років 8 тому, в тому числі — з названих причин. Але де-які особливості системи полегшують ситуацію.
« Змінено: 2016-03-20 11:59:30 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #82 : 2016-03-20 20:15:43 »
@prapor - ви можете , мені, безкоштовно сказати , яку діаґностику провести щоб дізнатися якого святого біта з байтом, у мене інет підздох на debian'ax ????? Типу "натисни оте, напечатай оте у консолі, і подивись отуди?" Невже це так важко, бо я ще довгенько буду "муляти очі" на цьому форумі, доки не одержу відповідь :P

P.S. З якого буя, там "Лінукс  версії всіх ігор з’явилися"? , вони там усі мабуть через емулятор відповідний, - Wine. Тому якщо така, поважні віком машини як у мене - падіння продуктивності кричуще... :/ ю

BSD програє Лінуксу по багатьох параметрах, зокрема по централізації.  Але, реально, не технарним (як Я, наприклад, у хрошому сенсі цього слова), користувачам не потрібен Лінукс.  Причин на це багацькоо, зокрема, як у старому KDE/GNOME-граф-оточенні :

Користувачу потрібно створити новий каталог. Він клікає кнопочку на маніпуляторі, і нічого не бачить , із того що йому потрібно :( . У резульаті відкриває консоль. Шукає як перейти у потрібну йому адресу, довго шукає "man -k directory". . . Коли він таки знайшов як перейти у *oту* директорію, йому потрібно дізнатися адресу, а бачить він лише ~/OzySTS275M, ще година йде на розуміння адресації і структури Лінукс (абсолютно непотрібниx, чисто тех. знань :P ). накінець він розуміє що його цільовою директорією буде /home/OzySTS275M/Нау/Титаник_на_Фонтанке "Хууууууу, курва мать! Перейшов командою cd! Тепер потрібно створити директорію "не_безтолківщина"" .  man -k how to create directory," чорт! Щось не те :(". Ще 30 хв йде щоб зрозуміти синтаксис man man. Хух. Накінець , створив! mkdir не_безтолковщіна.

І тепер головне запитання: "А набіса Я хотіві створити ту директорію?, Чорт, забув! :(. Ну його на... цей Лінукс, з усіма Торвльдсами, разом узяті. Візьму у другаща та  Інтсалюю Вінду і пограємося у "Герої" "

Це із власного досвіду. Тому доки на Лінуксі не буде "куль Джуї" як на ВінОС, доти той Лінукс буде пасти задніх у порівнянні із популярністю ВінОС. Тому-що рядовим користувачам, як Я, не є цікаво, як воно там працює, оте технарне диво, чи яким із сотні-другою архіватором, краще відкрити кряк на гру. Лоіґіка є зрозумілою.
Про Лінукс знають, майже всі користувачі , просто також, люди знають що там потрібні тех. знання, які на чірта не потрібні рядовим користувачам.

По причині антисипатії Лінукса, деякими людьми.

У мене на це все є свої теорії.
Лінукс не полюбляють "справжні, правовірні націоналісти" , бо він уособлює все антинаціоналістичне що тільки можна вигадати у світі програм :D . Це мутант, це фрайнкенштайн Торвальдса, світу ОС D: . Це жорстокий мікс, і повна інтернаціоналізація, глобалізація і уніфікація всього і всія ХД. Я не можу... ХД Звичайно, у правовірних викликає це крітікал еррір у голові, "як так можна , всупереч всьому націоналістичному, а існує і процвітає? О_о. " Хахахахааааааа.  
« Змінено: 2016-03-20 20:20:28 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #83 : 2016-03-20 21:35:54 »
@prapor - ви можете , мені, безкоштовно сказати , яку діаґностику провести щоб дізнатися якого святого біта з байтом, у мене інет підздох на debian'ax ????? Типу "натисни оте, напечатай оте у консолі, і подивись отуди?" Невже це так важко, бо я ще довгенько буду "муляти очі" на цьому форумі, доки не одержу відповідь :P
Вибачайте, але наразі — ні. Бо я зараз не маю під рукою USB-модему, щоб чітко дивитись де там що як. А на пам'ять я того не знаю, бо дуже рідкісне питання.

P.S. З якого буя, там "Лінукс  версії всіх ігор з’явилися"? , вони там усі мабуть через емулятор відповідний, - Wine. Тому якщо така, поважні віком машини як у мене - падіння продуктивності кричуще... :/ ю
В тому то й справа, що ті ігри — «рідні», працюють без Wine, через OpenGL. Хіба що The Witcher 2 виділяється — там через транслятор (що призводить до трохи неприємних наслідків на двомоніторній конфігурації). А ще WINE Is Not Emulator  :P
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #84 : 2016-03-21 02:00:58 »
Вибачайте, але наразі — ні. Бо я зараз не маю під рукою USB-модему, щоб чітко дивитись де там що як. А на пам'ять я того не знаю, бо дуже рідкісне питання.

P.S. З якого буя, там "Лінукс  версії всіх ігор з’явилися"? , вони там усі мабуть через емулятор відповідний, - Wine. Тому якщо така, поважні віком машини як у мене - падіння продуктивності кричуще... :/ ю
В тому то й справа, що ті ігри — «рідні», працюють без Wine, через OpenGL. Хіба що The Witcher 2 виділяється — там через транслятор (що призводить до трохи неприємних наслідків на двомоніторній конфігурації). А ще WINE Is Not Emulator  :P
Та Я просто гадав, можливо Ви, або хтось, стикалися із такими проблемами. Вирішиться , нікуди ця проблемка не подіниться. Буду писати на форумах.

 А є "кряки" на Лінус версії ігор отих, під OpenGL? :-?  (Я не полюбляю смердючих піратів :P, але маю із цим справи по причині, точніше відсутності коштів)

П.С. І чому це Вайн не емулятор? Він створює віртуальний диск Ц: із ядром ВінОС (Вайновським) у пам’яті і у тимчасових файлах - тобто емулює роботу кусочків ВінОС. Начебто так і є.
« Змінено: 2016-03-21 02:07:54 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #85 : 2016-03-21 17:16:45 »
P.S. З якого буя, там "Лінукс  версії всіх ігор з’явилися"? , вони там усі мабуть через емулятор відповідний, - Wine.  

Погано стежите за новинами, це новина вже мабуть трирічної давнини, саме повноцінні ігри під Лінукс, здається Valve збунтувалася після виходу Windows 8 якщо правильно пам'ятаю й обрала у якости альтернативної платформи Убунту й відповідно почала активну розробку лінукс-версій, також розробляється власний дистрибутив SteamOS


І чому це Вайн не емулятор? Він створює віртуальний диск Ц: із ядром ВінОС (Вайновським) у пам’яті і у тимчасових файлах - тобто емулює роботу кусочків ВінОС. Начебто так і є.  

Емулятори створюють емуляцію уявного комп’ютера, а не емуляцію Windows, для віртуальних машин зазвичай потрібно виділяти оперативну пам’ять, тобто потрібен досить потужний комп, щоб і на справжній комп вистачало і на віртуальний, в емуляторах запускається справжня Віндовс і вже в ній програми створені для неї, а Wine просто є альтернативною реалізацією робочого середовища для запуску програм створених для запуску у Віндовс, тобто програму примушують думати, що вона працює у Віндовс, можна сказати що це не емулятор, а альтернативна Віндовс тоді як емулятор це комп’ютер якого на справді немає
« Змінено: 2016-03-21 17:29:17 від Koljan »

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #86 : 2016-03-21 22:45:44 »
@Koljan-Mykola Tkach — дякую за відповідь. Алу у мен ще купа запитань...

— Тобто коли програма перетворюється на віртуальну машину - це емуляція, а коли прграма перетворюється на подібність до ВінОС, це не емуляція?

— Де дістати кряки на Лінукс ігри?

— SteamOS безкоштовна? Інсталююча програма дуже об’ємна? Для неї інтернету у ~3,5 КБ/Сек  вистачить? Вона не зависне на "слабкому залізі"? Яка її продуктивність у порівнянні із ВінОС_8 ? На ні підуть старі ігри типу "Rise of Nations" , "Age of Mythology", "Baldur's Gate", т.д. ???  Я знайшов ось це:
SteamOS gaming performs significantly worse than Windows, Ars analysis shows - http://arstechnica.com/gaming/2015/11/ars-benchmarks-show-significant-performance-hit-for-steamos-gaming/
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #87 : 2016-03-21 23:22:19 »
Baldur's Gate бачив  під Linux на gog.com. А wine не є емулятором, бо він не створює нічого віртуального. Він є лише реалізацією WinAPI для UNIX-подібних систем.
« Змінено: 2016-03-21 23:23:46 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #88 : 2016-03-21 23:41:23 »
— Де дістати кряки на Лінукс ігри?
На ЛОУ модераторів що, вже нема? prapor свідок - я за такі речі міг відправити і на довічний відпочинок. Пункт 9.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #89 : 2016-03-22 10:46:53 »
На ЛОУ модераторів що, вже нема? prapor свідок - я за такі речі міг відправити і на довічний відпочинок. Пункт 9.
Публікації ж немає, що тут порушено? Якщо розпитуватись про наркотики в крамницях, то теж мають посадити?