Цитататільки ж Linux — не юніксА що це по вашому?http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/Unix_history.svgLinux ще більший Юнікс ніж МакОСька
тільки ж Linux — не юнікс
FreeBSD скоріше Unix ніж MacOS.
Цитата: Михайло Даниленко від 2009-11-22 14:04:02Правильно, латех в руки - і вперед.OMG.
Правильно, латех в руки - і вперед.
Цитата: Роман Пікалюк від 2009-11-22 22:46:11FreeBSD скоріше Unix ніж MacOS.Але все-таки MacOS X - UNIX®
А MacOS = FreeBSD. Правда дуже трошки.Таке в інтернеті пишуть, а я їм вірю...А ви вірите в це?
Darwin is an open source POSIX-compliant computer operating system released by Apple Inc. in 2000. It is composed of code developed by Apple, as well as code derived from NeXTSTEP, BSD, and other free software projects.Darwin forms the core set of components upon which Mac OS X and iPhone OS are based. It is compatible with the Single UNIX Specification version 3 (SUSv3) and POSIX UNIX applications and utilities.
GNU is not Unix and Linux is not Unix. We might as well get that straight from the start. Whatever was true about the old Unix operating system does not necessarily apply in this book and taking any such assumption probably does more harm than good. In fact, Jon Maddog Hall tells us these days that it isn’t even legal to say that Linux is “a Unix-like operating system” because we have never subjected Linux to the standards tests or applied for any such designation. Maddog suggests we say instead that “Unix is a Linux-like operating system”.
Принаймні воно не пливе...
так, бачив, і навіть сидів. на жаль, не настільки довго, щоб розібратись в інтерфейсі більш досконало, але певне уявлення про нього маю. отож, нічого спільного між Мак-ом і GNOME-ом я не побачив
Сьогодні цей пакет все ще актуальний кіба тільки в університетах при дипломних роботах або в якихось лабах якісь наукові роботи. Але ніде інше вже ото не використовують.
Ми-ж начеб-то про операційну систему говоримо, а не якісь графічні цяцьки...
Цитата: prapor від 2009-11-22 23:36:32Принаймні воно не пливе...Але-ж його (LaTeX) призначення зовсім інше, хоча за збігом обставин при певній грі слів процес дуже одинаковий. Сьогодні цей пакет все ще актуальний кіба тільки в університетах при дипломних роботах або в якихось лабах якісь наукові роботи. Але ніде інше вже ото не використовують.
Причому я 100% впевнений що тобі ось це сподобалось-би значно більше, що-б ти не казав. :-) Чому? А тому що нам хочеться зробити все елегантно, не ритись в мануалах тижнями, робити все з мінімальними затратами і великим ККД, навіть якщо треба LaTeX.
Мені відомо про випадки, коли «нашим» людям на Заході відмовляли у прийомі публікації зробленої у PageMaker - вимагали LaTeX.
Цитата: noddeat від 2009-11-23 10:44:54ЦитатаPageMaker — це що таке?Adobe Page Maker - програма для створення поліграфічних продуктів: газет, журналів, книг тощо. Доводилося бачити, прога хороша!а, тобто для magazines. для journals таке не використовують, і це не дивно (блін, чому в українській немає різних слів для глянцевих та наукових журналів?)
ЦитатаPageMaker — це що таке?Adobe Page Maker - програма для створення поліграфічних продуктів: газет, журналів, книг тощо. Доводилося бачити, прога хороша!
PageMaker — це що таке?
Цитата: noddeat від 2009-11-23 10:44:54ЦитатаPageMaker — це що таке?Adobe Page Maker - програма для створення поліграфічних продуктів: газет, журналів, книг тощо. Доводилося бачити, прога хороша!Хороша і дохла. Зараз її замінив InDesign.