Цитата: noddeat від 2010-03-24 22:34:56Гендер — нормальне поняття у соціології, вчіть матчастину. Гендер ≠ стать, і замінити його слов’янським словом не можна.Ви колись уже пробували доводити, що для позначення запозичень -ізмів (полонізмів, росіянізмів) не годиться слов’янський корінь. Пам’ятаю, що тоді вас вдалося переконати, що без слов’янських коренів ніяк. Але ці гоніння на слов’янські мови уже переходять в систему. Хочеться лише поцікавитися - за что і доколє!?
Гендер — нормальне поняття у соціології, вчіть матчастину. Гендер ≠ стать, і замінити його слов’янським словом не можна.
Цитата: noddeat від 2010-03-24 23:09:03Крім переваг, шлюб має один недолік: коли кохання закінчується, доведеться пройти незручну процедуру розлучення (а статистика твердить, що більшість шлюбів у Вкраїні розпадається), тож питання, нашо вам шлюб? Вчить мат. частину. Півроку «вели спільне господарство» без реєстрації відносин - маєте те саме «розлучення». Довбані українські закони.....
Крім переваг, шлюб має один недолік: коли кохання закінчується, доведеться пройти незручну процедуру розлучення (а статистика твердить, що більшість шлюбів у Вкраїні розпадається), тож питання, нашо вам шлюб?
Найочікуваніша причина — бородатому адміну на чергуванні немає чим зайнятись.
Ставили б люди собі Дженту і не лазили по вконтактах чи однокласниках.
злободенного питання: Ева під керуванням Дженту
В RDA будуть писати дрова під Еву.
Однак реальність така, що у випадку цивільного шлюбу треба довести суду, що ви дійсно мешкали разом. А це не так просто.
У англійській мові слово gender теж є чужим, бо, властиво, воно має латинські корені. Українська мова є індо-європейською, і я не бачу жодної причини, яка б виправдовувала убогі спроби від цієї європейськості позбутися.
Марвіну <Killdozer> Хімеєру ніяка DoS-атака не страшна.
Бо його не стало ще в 2004?
Суд стає на сторону жінки що привела у якості свідків двох подружок, які підтверджують спільне ведення господарства. І тут не обов’язково постійно жити разом. Вже не кажучи про інтимні стостунки - то нікого не цікавить.Чоловіків тут, зазвичай, ніхто не слухає. Ось така вам «рівність».
Цитата: noddeat від 2010-03-25 12:02:08У англійській мові слово gender теж є чужим, бо, властиво, воно має латинські корені. Українська мова є індо-європейською, і я не бачу жодної причини, яка б виправдовувала убогі спроби від цієї європейськості позбутися.Англійська мова складається з пекельної суміші латини, бретонської, німецької, французської та ще кількох мов. У них навіть побажання «смачного» повністю взяте з французської.
Ой, а раптом Джента приведе до суду своїх подружок: Бздю та LFS - капець тоді буде?