Автор Гілка: WHAT THE SOFT IS BEST  (Прочитано 24129 раз)

XoBbit

  • Гість
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #30 : 2004-04-20 15:45:17 »
Programer - якщо маєш KDE - вбудований менеджер і є найкращий ... хочер - поділи екран на 2 частини - хочеш - на скільки завгодно ... втулків - купа ... фтп розуміє як локальні каталоги та тумбнейли робить з малюнків та кіно ...

А от Ась-клієнта сам ще не знайшов - SIM здається, непоганий

Відсутній mirek

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #31 : 2004-04-21 16:22:45 »
  ОК, а підкажіть, будь ласка, який з браузерів з підтримкаю flash і JavaScript є найменш вимогливим до машинних ресурсів. Для мене це дуже критично бо збираюся поставити якийсь на свому лаптопі, щоб крім консолі мати можливіть ще й читати деяку документацію, де того флеша ціла купа. А машинка в мене P-166MMX, 32MB, 2MB відео.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #32 : 2004-04-22 11:23:51 »
Напевно Netscape4 та Опера зі старіших.
[Fedora Linux]

Відсутній mirek

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #33 : 2004-04-22 11:53:15 »
  Дякую за підказку, треба буде спробувати.

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #34 : 2004-04-25 15:02:26 »
Programer - якщо маєш KDE - вбудований менеджер і є найкращий ... хочер - поділи екран на 2 частини - хочеш - на скільки завгодно ... втулків - купа ... фтп розуміє як локальні каталоги та тумбнейли робить з малюнків та кіно ...

А от Ась-клієнта сам ще не знайшов - SIM здається, непоганий


Є одна проблема - я звик користуватися клавіатурою, а не мишою  :-/, а КDE (GNOME) не підтримує моїх улюблених [<*>,<F5>],[<space>] etc. Крім того він дуже ПОВІЛЬНИЙ :(. FTP зараз підримують все і вся, тому цим мене не здивуєш. Взагалі непереварюю інтерфейс а-ля <Windows browser>. Зараз використовую все: KDE browser/MC/консоль, хоча все ще не задоволений. Взагалі багато хто хтів переплюнути дядька Нортона: кожен хотів придумати щось краще і абсолютно інше. Але ще нікому це не вдалося. Так що схилимо голови перед іменем генія. Windows browser MUST DIE!!

Так завершили. В мене нове запитання. Потрібна програма для завантаження відразу вього сайту (так щоб з ним можна було потім працювати локально). У друзів є аналоги для вінди, але під віндою в мене інтернет просто жахливий, тому такий варінт мене не влаштовує. Підкажіть що-небуть, будь ласка.

P.S. Сьогодні в мене насмерть навернулась вінда ХР і <format c> з переінсталяцією не допомагають (так на всіх трьх наявних в мене дистрибутивах). Амінь.

P.P.S. Воно б не так страшно, але курсач я пишу на Visual Studio і Delphi :-[
Ubuntu 8.04

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #35 : 2004-04-26 01:47:03 »
wget -m,
wget -crk

Користуюсь і не натішусь.

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
переглядачка зображень
« Відповідей #36 : 2004-04-26 13:57:46 »
а хто знає нормальну переглядачку зображень під лінуксом - щось типу ACDsee у вінді? мені потрібно небагато - лише можливість пересуватись вперед-назад та перевертати зображення. чомусь у всіх програмах, що включені в мандрейк картинки відкриваються в окремому вікні і далі робити з ними нічого не можна..

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #37 : 2004-04-26 14:20:26 »
kuickshow. Типовою програмою є Electric Eyes - мені це теж іноді не до вподоби (ну, в мене версія "та іще", мало що могло змінитись...)

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #38 : 2004-04-26 14:43:27 »
дякую! а можна ще посилання де його зтягнути можна?

ще хотів таке спитати - які є програми для видавництва (проте не занадто складне) - потрібні елементарні функції редагування та можливість створення пдф із заданою роздільною здатністю.

дякую заздалегідь

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #39 : 2004-04-26 18:02:28 »
дякую! а можна ще посилання де його зтягнути можна?

ще хотів таке спитати - які є програми для видавництва (проте не занадто складне) - потрібні елементарні функції редагування та можливість створення пдф із заданою роздільною здатністю.

дякую заздалегідь

KquickShow в свій дистрибутив не покладе тільки ледачий, так що шукай вдома (я теж Licq шукав, поки не знайшов серед списку РПМок свого Мандрейку)

Серед графіки освоїв тільки Gimp. В порівнянні з Adobe Photoshop 7 слабоватий (напр. немає аналога healing brush, відсутній аналог редактора деформацій Liquify, не вистачає і досить потрібних дрібниць, таких як Crop i Change Image Size (не плутати з Canvas Size), в деяких  фільтрах просто відсутній перегляд), але загалом і на ньому можна вчинити неслабий фотомонтаж.

Я чув, що в ПДФ можна загнати на Open Office, але сам такого не робив. Якщо бажаєш працювати з видавництвом, то ти зобов'язаний вивчити TeX і його розширення LaTeX (є й під Віндовз, але по причині Microsoft Office не такі розпосюджені в користувацькому (не професійному) колі). В їхньому околі знайдеш і ПДФ і конвертери. Жодних посилань не дам, бо не маю. Хоча й сам зацікавлений в цій темі. Тому якщо хтось має цікаву інформацію нехай поділиться.
« Змінено: 2004-04-26 22:38:08 від Satan »
Ubuntu 8.04

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #40 : 2004-04-26 19:50:52 »
спробую латех розшарити. в опенофісі можна робити пдф-и, але немає можливості виставити роздільну здатність (є якихось 3 мутних профілі які схоже між собою не відрізняються).

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #41 : 2004-04-26 21:54:02 »
Для завантаження цілих сайтів можеш спробувати downloader4x.

Для перегляду малюнків найкращим є gqview.
[Fedora Linux]

dusoft

  • Гість
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #42 : 2004-04-27 01:58:08 »
Хотів про gqview написати, але Володимир мене випередив  :)

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #43 : 2004-04-27 17:29:40 »
 kquickview - теж непогана штука. якщо я правильно зрозумів - це стандартна переглядачка під КДЕ. дивно, як мені вдалося не встановити її разом із системою.

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #44 : 2004-05-14 14:53:58 »
 Добридень Народ!!!

Підкажіть, будь ласка, що є під Лінуксом для роботи зі сканером і особливо мене цікавить програма для розпізнавання тексту (і особливо Української мови та різних мов програмування). Дякую.
Ubuntu 8.04